Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szóljak a férjnek, ha úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szóljak a férjnek, ha úgy látom a feleségnek komoly gondjai vannak?

Figyelt kérdés
Kicsit hosszú. Van egy gyerekkori nagyon jó barátnőm. Egy munkahelyen dolgozunk. Kb. 8 évvel ezelőtt én "vittem oda". A főnökkel egyből megtalálták egymást, hatalmas szerelem lett belőle. 3 évig voltak együtt, de mindketten végig kínlódták a szakítást. (A férfi exfelesége piszkálta őket, meg állandóan odatolta a gyereket, ha programot akartak csinálni. A főnök meg egy balek. ) A barátnőm aztán megismert egy másik pasit, akivel családot alapítottak. Úgy tűnt, hogy minden oké, és a férj ezt így is gondolja. Olyan álompárszerűek. A barátnőm terhesség alatt meghízott, szülés utáni depressziója lett. A férje mindenben segíti. Most 15 hónapos a kisfiú, és a barátnőm már fél éve fogyózik, futni jár, visszament tanulni. Ezzel nem is lenne baj... csak elszólta, hogy ő majd vissza akar menni dolgozni, és a legjobb formában akar lenni, h a pasi megint belebolonduljon, és most majd ő teszi lapátra. Kiakadtam, annyira el lett tervezve minden. Az én barátnőm nem fordulhatott ki ennyire magából, hogy a bosszú hajtsa ennyire (állítólag). Én arra gondoltam, hogy még a depi dolgozik benne. Érdemes lenne ezt a férjének jelezni? Vagy jobb ebből kimaradni? (Mielőtt felmerülne bárkiben is, semmi közöm a férjéhez)

2020. aug. 7. 23:23
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem, inkabb a baratnoddel beszelj, meg vard meg, lehet most meg tenyleg csak depizik, nem gondolta komolyan, stb.
2020. aug. 7. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
85%

Ha tönkre akarod tenni annak a családnak az életét, akkor szólj a férjnek.


Jó kis barátnő vagy te. Ahelyett, hogy azt mondanád neki, hogy gondoljon a kisbabájára, a férjére, aki olyan, hogy nem talál minden bokorban hasonlót.


Alapból primitív a barátnőd. De te sem vagy különb, ha nem

távolodsz el.


Belegondoltál, hogy mi lenne abból, ha elmondanád a férjének?!


Most nagyon finom voltam, mert köt a gyakori szabályzata, ezért nem írom le, hogy mennyire felháborító még az ötleted is.

2020. aug. 8. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
69%
Hát. Én férfiként szeretnék tudni róla, szerintem szólj.
2020. aug. 8. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
81%

A te beteges gondolkodású,szánalmas barátnőd hány éves?

Gyerekes,családos anyaként lesülne a pofámról a bőr,még a gondolatától is!

Meghízott,mint egy malac,a férje türelmes,elnéző,rendes,jó családapa,és ezt érdemli?

Szerintem nem.

Az én részemről:Először beszélgess el vele,hátha mélyen magábanéz,és észreveszi,hogy milyen szerencséje van.Ha nem,akkor bizony isten, beszélnék a férjjel.Márcsak a gyerekre,a kicsire való tekintettel is.Mert sejtem,hogy téged,mint barátnőt is felháborít ez a viselkedése.


38N

2020. aug. 8. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Persze, hogy nem értek egyet vele. Ő nem ilyen volt ezért gondolom, hogy valami megzavarodott benne. Persze nem azt mondanám a férjének, hogy az exének akar bizonyítani, hanem esetleg érdemes lenne orvoshoz vinnie, hátha a depi. Egyébként tök normálisan viselkedik az élet más területein, ezért volt nekem is meglepetés ez a megszállottság.
2020. aug. 8. 10:49
 6/6 anonim ***** válasza:

4#Igen,szerintem helyesen látod. Erre érdemes gondolni.

Jobb megelőzni a bajt.Segítségre van szüksége.

2020. aug. 8. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!