Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az idősebb férfiak miért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az idősebb férfiak miért nem akarnak semmi komolyat egy fiatalabb nőtől?

Figyelt kérdés
Mindig az idősebbek vonzottak, olyan 5-10évvel. De mikor valakivel ismerkedtem mindig beadta, hogy ő csak komolyat akar, majd ha rájön, hogy nem tud egyből ágyba vinni akkor már nem vagyok neki jó és hirtelen eszébe jut, hogy jajj most mégsem akar komolyat... Ez nekik miért jó? Miért van az, hogy testi örömökre jó lennék de a párjának már nem?

2022. aug. 2. 04:10
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
87%
Mert senki mellett nem akarnak elköteleződni. Csak a gyors kielégülést hajszolják. És ez nem életkor függvénye. Egyszerűen ilyen a személyiségük.
2022. aug. 2. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
87%
Mert a jó pasikat üldözöd, mint az összes nő. És a jó pasi meg tudja, hogy jó parti, és így nem akarja feladni azt, hogy akárkit megkaphat. Egy normális átlagos pasi biztos belemenne kapcsolatba is (de ettől függetlenül köztük is sok a bunkó, aki csak dugna), de még így is többen vannak, akik kapcsolatba lépnének.
2022. aug. 2. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
86%
Mert a menő manó jó pozícióba dolgozó férfiakra izgulsz. Ezek meg akar több not is dugnak. Nem kell nekik 1db állandóra.
2022. aug. 2. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
77%

5-10? Köztünk 15 van, és komoly kapcsolatban vagyunk. Most vagyok 40.

Nem szabad általánosítani. :) Van, aki akar komoly kapcsolatot, van, aki nem. Bár ez kortól függetlenül így van.

2022. aug. 2. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 Noren1989 ***** válasza:
39%

Szerintem ki kellene vàlogatnod a szénàból a szalmàt.


Elég sokan akarnak fiatalabb nőt, akàr feleségnek is.

2022. aug. 2. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
83%
Ez általánosítás, én akarnék! ;-)
2022. aug. 2. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 VincentLaw ***** válasza:
100%
Én is akarnék, az más kérdés, hogy tőlem viszont nem akarnak semmit :D
2022. aug. 2. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
77%

Még is milyen szinten 5-10?


Te 25 a férfi meg 30-35?

2022. aug. 2. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
77%
A jó pasi aki nagy dumás arról már sejteni , hogy nem a tisztesség minta képe ..
2022. aug. 2. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
86%
Mindegy hány évesek, manapság leginkább senkitől nem akarnak semmk komolyat.
2022. aug. 8. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!