Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az idősebb férfiak miért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az idősebb férfiak miért nem akarnak semmi komolyat egy fiatalabb nőtől?

Figyelt kérdés
Mindig az idősebbek vonzottak, olyan 5-10évvel. De mikor valakivel ismerkedtem mindig beadta, hogy ő csak komolyat akar, majd ha rájön, hogy nem tud egyből ágyba vinni akkor már nem vagyok neki jó és hirtelen eszébe jut, hogy jajj most mégsem akar komolyat... Ez nekik miért jó? Miért van az, hogy testi örömökre jó lennék de a párjának már nem?

2022. aug. 2. 04:10
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
83%
Olyannal kell próbalkozni aki komolyabb is tud lenni , nem csak hülye gyerek aki nagyra nőt..
2022. aug. 8. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
Kettest nem értem, egy átlagos, normális férfi is lehet jó pasi. Egyébként meg nem ez alapján válogatok, hanem ki az akivel van valami közös hang, egyszer mindenki megöregszik és csúnya lesz, a külső meg nem is igazán számit, ha valakinek elég jó a szövege és magabiztos, megnyerő. Nem arra hajtok, hogy megjelenjen Don Juan feszes izmokkal, napsütötte bőrrel, csak arra, hogy ha valskivel ismerkedek az elején, közölje, hogy ő csak kanos és nem akar semmi komolyat mert annyi időt vesztegettem már az ilyenekre, hogy az valami hihetetlen :D
2022. aug. 8. 13:18
 13/23 A kérdező kommentje:
8-as én 23éves vagyok. De nem konkrétan 5-10év, volt ennél több is meg kevesebb is akikkel beszélgettem, csak kb.írtam egy számot.
2022. aug. 8. 13:20
 14/23 anonim ***** válasza:
50%

Aki fiatal, az rommá akarja magát szórakozni és kefélni. Itt a megoldás. Aki meg még jól is néz ki, az tudja hogy a hét minden napjára kaphat nőt, majd bolond lesz lehorgonyozni egy mellett.


A komoly pasik meg sótlanok, unalmasak, valószínűleg nem nagy dumások, sőt valószínűleg még külsőre sem vonzók. Ők meg azt mondják, hogy nem kellenek a nőknek. Pl. neked sem.

Én őszinte vagyok, nekem kifejezetten csak a csinos, vékony nők tetszenek. Ez alá nem adom, na most lehet mondani hogy felszínes vagyok. Ámde nekem ez mellé még egy kiváló belső is kell. Hát van amikor bejön, van amikor nem. Én ismerem magam, ezért nem is panaszkodom hogy milyenek a nők. Én hajtom őket, van amikor lepattanok róluk, ez van!

2022. aug. 10. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%

Én 37 évesen el tudnám képzelni veled, mert nem a kort nézném, hanem, hogy Te milyen vagy. Van 35 éves nő, aki komolytalanabb, mint egy 17 éves és van 23 éves, aki komolyabb és érettebb, mint egy 30-as nő.

Szerintem ez nem korfüggő.

Sokan azt mondják, hogy azért nem jó ez a korkülönbség, mert a fiatalabb lány még nem élte ki magát. Egyrészt nem biztos, másrészt nem mindenki ugyanolyan beállítottságú.

Szóval az én véleményem ez.

2022. aug. 10. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, mit értesz az alatt, hogy komoly?

Ez egy fontos kérdés.


pl.

komoly= tartós párkapcsolat

komoly= családot szeretnél, több gyereket akár, a férfi meg nem


stb stb.

2022. aug. 10. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
76%

Attól függ az az 5-10 év mikor van. Alapvetően simán áthidalható.

Manapság arra már kár várni, hogy ki hány éves. Nézz szét látsz kretént 20 évesen is meg 50 évesen is. Az az 50 éves, az akinek azt mondták 30 éve, hogy majd felnő.


Ha meggyőződtél róla, hogy megint a másikban van a hiba és van egy pici időd, nézd meg, hogy te tudnál-e valamit változtatni.


Sokszor van az, hogy azok a nők ordítják a leghangosabban azt, hogy tőlem csak szexet akarnak akik az égvilágon semmi mást nem tudnak nyújtani.

2022. aug. 10. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
16-os a komoly kapcsolatnál az emberek szerintem megbeszélik, hogy ki mit szeretne az élettől, felesleges lenne valakivel úgy együtt lenni, hogy ő nem akar gyereket én meg igen :D úgyhogy a komoly kapcsolatnál az embereknek ugyanazok a céljaik is...ha addig nem jutottak el az emberek egy kapcsolaton belül, hogy a céljaikat átbeszéljék akkor az nem egy komoly kapcsolat.
2022. aug. 10. 18:38
 19/23 NTBS ***** válasza:

Sokfélék az idősebbek is mint a fiatalok.

Szerintem a többségnek rajtad kívül van "komoly" kapcsolata.

Ezért nem akar tőled.

2022. aug. 11. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
76%

Nézd, én pont az vagyok, akit írtál.

Nos 20 éves korom óta kényelmesen, stresszmentesen éltem. Azt láttam magam körül mindenhol, hogy fiatalok összevissza házasodnak, gyereket szülnek és csak görcsölnek az életükben akkor, amikor én meg tök happy voltam. És nem akartam a nyomdokaikba lépni. Akik bnőim voltak na náluk sem az ásókapanagyharang volt az első szempont. És így szépen elelt a fél életem, jól, számomra boldogan, nem hagytam szanaszéjjel két három gyerkőcöt, nem szemétkedtem utána egyik exemmel sem, nincs hitelem, és nincs gyomorgörcsöm sem.

2022. aug. 11. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!