Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha frissen összejöttél valakiv...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha frissen összejöttél valakivel, a másik férfi aki tetszett már nem érdekel?

Figyelt kérdés

Tehát több férfi is udvarolt neked, és az egyikkel összejöttél, de a másik is legalább ugyanannyira tetszett, de ő esetleg nem volt annyira rámenős, vagy nem volt alkalma következő szintre lépni veled, esetleg éppen akkor nem ért rá, de akivel összejöttél, az jókor volt jó helyen.

Ez után hogyan tekintesz a másik férfira, aki egyedül maradt? Innentől foglalt vagy, már nem érdekel mi van vele? Vagy még eljátszol a gondolattal, hogy milyen lett volna ha inkább vele hoz össze a sors? Esetleg gondolsz arra, hogy nem biztos, hogy újonnan kialakult kapcsolatod sokáig jól működik és utána még visszatérhetsz rá, a másikra? Vannak ilyen gondolataid vagy attól a ponttól kezdve, hogy kimondtátok a kapcsolatot, hidegen hagy a másik jelenje, múltja, jövője?



2022. aug. 3. 13:40
A kérdező szavazást indított:
Attól a ponttól kezdve, hogy kimondtuk a kapcsolatot, hogy összejöttem valakivel, ő hidegen hagy. Csak az új kapcsolatomra koncentrálok.
Onnantól már nem tekintek rá potenciális párként, de mivel okkal tetszett meg, barátként még szeretnék rá számítani
Továbbra is számítok rá potenciális társként, nem biztos hogy ez a kapcsolat örökké működni fog, szóval érdekel
20 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
81%

2 verzió volt eddig az életemben:


Ez volt a gyakoribb:

Nem szerelemből jöttem össze a párommal, előtte és a kapcsolatom alatt is másba voltam szerelmes.


Ez egyszer volt:

Szerelmes voltam abba, akivel összejöttem, ahogy beleszerettem, törölt a fejemből minden más férfit.


Ahol több játékos van a ringben, ott nincs szerelem.

2022. aug. 3. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
87%
Akivel összejöttem, az "nem jókor volt jó helyen".. hanem ő volt a legjobb, vele éreztem magam legjobban az összes többi közül.
2022. aug. 3. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
52%
Egyszerűen azzal kell jönni akivel a legjobban jössz ki és tesz is annyit érted, hogy összejöjjetek, ezáltal valószínű szerelmes is leszel. És amint szerelmes vagy valakibe, nem érdekel más, általában így működik (nőknél)
2022. aug. 3. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Számomra az érdeklődés nem úgy működik, hogy gombnyomásra ki lehet kapcsolni, csak mert lett párom.
2022. aug. 3. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Inkább ezért maradok egyedül. Köszönöm, tanulságos volt. :))
2022. aug. 3. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
77%
Ha valaki mellett döntöttem, az személyiségre valószínűleg jobban megfogott, és ebben benne lehet a magabiztosság, nem tutyimutyizunk, komolyabban gondolta velem stb. is. Oké, hogy vki szimpi meg külsőre bejön, de ha nem látom, hogy annyira akarná, akkor nem fog nálam ez olyan szintre átlépni, hogy még utáa vágyódom meg "jaj de kár, hogy nem jött össze". Nekem ahhoz, hogy szerelemhez mérhető érzelmeket érezzek valaki iránt, kell, hogy közelebbről, komolyabban megismerjem. Ha emberilég még szimpatikus, akkor barátként még szóba jöhet, nyilván, ha ő is úgy akarja, mert ha ő nem akar barátkozni, azt elfogadom.
2022. aug. 3. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
79%

Az 1-es válaszoló nagyon jól megfogalmazta a nők működését.

Ha szerelemből jössz össze valakivel, akkor mindenki kitörlődik az életedből, semlegessé válik.


Ha viszont hideg racionalitásból, akkor ugyanúgy megkívánod a postást meg a medencetisztítót meg belemész a kalandba, amikor rád ír egy jóképű idegen. Vagy minimum eljátszol a kaland gondolatával és csak és kizárólag azért nem teszed meg, mert nem mersz kockáztatni, túl nagyot veszítenél, kényelem, stabilitás, stb.


Férfi szemszögből annyira megnyugtató egy ilyen kapcsolatban lenni, mint a Hős utcában élni annak tudatában, hogy kicsi az esélye, hogy megölnek, mert a törvény keze utána lecsap rájuk és ettől a következménytől félnek (amíg nem jönnek nagyon idegbe vagy nem borul el az agyuk a tudatmódosítóktól vagy nem tévesztenek össze valakivel).


Ha előnyöd van belőle (pl. olcsó albérlet) minden nap emlékezteted magad rá, hogy miért csinálod, de ezeket én nem tartom kapcsolatnak, ezek érdekkapcsolatok, csak álszent módon ezt be se vallják, mert megtalálja a zsák a foltját. A nő nem akarja rontani az alkupozícióját a férfi meg szeretne hinni benne, hogy ő is szerethető és lát benne valami vonzót a nő a pénztárcáján VAGY a szolgalelkűségén túl.

2022. aug. 3. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
78%
1-es tökéletesen leírta. Velem is ez a 2 opció fordult eddig elő.
2022. aug. 3. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
79%
Jó, azért nem akarom senki kedvét elvenni, amikor nem szerelemből voltam együtt az illetővel, azt nem titkoltam egy percig se. Csak épp nem érdekelte az illetőt. Azt mondta, nem baj, a szerelem úgyis hülyeség, ő se szerelmes belém. Valóban érdekkapcsolat volt. Nem klasszikus értelemben a vagyona miatt, mert nálam is csóróbb volt, inkább a magány ellen, meg ketten jobban kinyögtük a rezsit, neki nem kellett otthon laknia az alkoholista szüleivel. Kb.ennyire becsültem magam akkoriban, azt hittem ennyi az élet. Szex igazából nem is volt. Az elején volt 1-2 alkalom, de olyan rossz és undorító volt, hogy befejeztem, 4 év alatt ha 5-ször ágyba bújtunk az elején, akkor sokat mondok. Én minden nap elmantráztam magamnak, hogy de legalább jó ember a társam. Addig, amíg egyszer rátapintottam valami gyenge pontjára és majdnem szétverte a fejemet az ajtóüveggel. Akkor hazapateroltam anyuciékhoz. Fél év múlva visszaköltözött, mert nem igazán volt náluk fűtés és én is alig mertem fűteni egy fizuból. De szép világ volt, az volt a 2007-2008-as évek gázválsága, sok hasonló szép történet lesz majd hamarosan, mint a miénk. Aztán szerelmes lettem, szakítottam, beiratkoztam fősulira, felvettem a diákhitelt és 2 éven át fűtöttem belőle. Épp most törlesztettem le teljesen, 15 év alatt.
2022. aug. 3. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!