Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, Összejönnétek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, Összejönnétek egy olyan férfival, akinek egy néger nőtől van gyereke?

Figyelt kérdés
De nem részei az életének, tehát nektek nem kéne semmilyen kapcsolatot ápolni velük.

2022. aug. 8. 11:34
 21/99 anonim ***** válasza:
89%
Nyomorék az, aki nem foglalkozik a saját gyerekével. Szánalmas vagy. Nem csak szerintem. Minden jó érzésű nő szerint is.
2022. aug. 8. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/99 anonim ***** válasza:
100%
Nem 31/N
2022. aug. 8. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/99 anonim ***** válasza:
98%

Nekem még nem szóltál be, de gondoltam, szolidarizálok egyet White Metamorphosis-szal. Egyetértek vele.

Az is végtelenül szánalmas, hogy felteszel egy kérdést, majd lepontozod a neked nem tetsző válaszokat.

Megkérdezted, összejönnénk-e veled. Leírtuk, hogy soha. Ha nem akarod hallani a választ, ne tedd fel a kérdést. Ilyen borzasztóan egyszerű.

21N

2022. aug. 8. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/99 A kérdező kommentje:
Arról kell írni, hogy velem el teudnál e képzelni kapcsolatot, a gyerekhez semmi közötök nincs és nem fogjátok megmondani hogy mit csináljak. De gondolom mindketten naeancsbőrös egyedülálló véranyucik vagytok, akiket messziről kerülnek a férfiak.
2022. aug. 8. 12:11
 25/99 anonim ***** válasza:
98%

24

És mégsem mi kérdezgetjük, hogy szóba jövünk-e az ellenkező nemnél... :D Gondolkozz el ezen egy picit. ;)

2022. aug. 8. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/99 anonim ***** válasza:
98%
És még csodálkozol, hogy senkinek sem kellesz. :)))
2022. aug. 8. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/99 anonim ***** válasza:
98%
Nem. Akinek az értékrendjébe belefér gyereket csinálni, az nem engem keres. Ha jó apa, akkor azért, ha otthagyja, mintha csak szart volna egyet, akkor meg végképp.
2022. aug. 8. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/99 anonim ***** válasza:
36%
Cigánytól valóval sem. Pffujj!
2022. aug. 8. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/99 anonim ***** válasza:
100%
Nem, de nem azért, mert néger nőtől. Ha fehér nőtől van gyereke, akkor se jönnék össze vele.
2022. aug. 8. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/99 anonim ***** válasza:
98%
A gyerek eleve kizáró ok, hogy nem törődik vele, az még jobban. A nő származása lényegtelen.
2022. aug. 8. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!