Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, Összejönnétek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, Összejönnétek egy olyan férfival, akinek egy néger nőtől van gyereke?

Figyelt kérdés
De nem részei az életének, tehát nektek nem kéne semmilyen kapcsolatot ápolni velük.

2022. aug. 8. 11:34
 31/99 anonim ***** válasza:
100%
A leírtak meg a stílusod alapján egy főnyeremény vagy, kérdező. Keresve se találni jobbat. 😂😂😂
2022. aug. 8. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/99 anonim ***** válasza:
97%

21 éves egyetemista vagyok. Te vagy valami narancsbőrös, gusztustalan lecsúszott apuci, aki teherbe rakott valami random nőt és ezzel el is érte élete egyetlen értékelhető produktumát a gyerekével, akivel nem is foglalkozik. Gyönyörű sztori.


Ha a gyerekhez meg senkinek semmi köze, akkor miért ezzel kezdted a mondandód? :)

2022. aug. 8. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/99 anonim ***** válasza:
98%
A exnő származása nem érdekel. A gyerek nálam nem volt sose kizáró ok (volt olyan kapcsolatom, ahol már volt gyereke a féfinek, nem a legoptimálisabb felállás, sok kompromisszum már az elején,de csak emiatt nem zártam ki). De ha van és nem foglalkozik vele az igen. Nem tudok komolyan venni olyan embert, aki képes a saját gyerekét teljes mértékben elutasítani és nem foglalkozni vele (akár férfi, akár nő). Hamár megcsinálta kutya kötelessége gondoskodni róla, nem érdekelnek a körülmények, az sem ha nem tervezett gyerek. A gyerek nem tehet róla, attól még az övé és a minimum, hogy tartja vele a kapcsolatot.
2022. aug. 8. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/99 anonim ***** válasza:
97%

34

Nem dugnád meg? Szerintem most egy világ tört össze benne. :'(

2022. aug. 8. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/99 A kérdező kommentje:
Szerinted. Szerintem meg mindenki azt csinál amit akar, és senki ne pofázzon a más dolgába.
2022. aug. 8. 12:35
 36/99 anonim ***** válasza:
98%

38

Nekem itt egyedül te tűnsz szexuálisan frusztráltnak, az a nagy helyzet...

2022. aug. 8. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/99 anonim ***** válasza:
98%
Veled nem lenne érdemes összejönni, és nem azért mert néger nőt csináltál fel, hanem azért, mert bszni tudsz, de hatékonyan védekezni azt nem. Felelőtlen pcs vagy.
2022. aug. 8. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/99 anonim ***** válasza:
98%
És valahogy mégsem én küzdök társkeresési problémákkal. :DDDDDDDDDDD
2022. aug. 8. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/99 anonim ***** válasza:
97%

#De te segghülye vagy, buta vagy a világ dolgaihoz, úgyhogy ne akarj okoskodni."

Te viszont egy ész kombájn vagy amiért védekezés nélkül szaporodsz. És erre vered magad a gyakorin. Mindenki jobban járt volna, ha anyád inkább lenyel.

2022. aug. 8. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/99 anonim ***** válasza:
98%

Elvárom a partneremtől a következetes viselkedést. Ez sem azon a ponton nem tűnik annak, hogy csináltál egy gyereket, akit látszólag nem akartál, sem azon a ponton, hogy otthagyod, mint eb a...


Én rettegek a terhességtől, nagyon komolyan veszem a védekezést is (a legtöbb kapcsolatomban hormonális+gumi kombóval védekeztem). Vallom, hogy aki nem akar gyereket, főleg férfiként, annak egyszerűen nem lesz gyereke. És nem állok szóba olyannal, aki nem bír a maga oldaláról gondoskodni a védekezésről. De ha lesz is baba nála, akkor legyen egy olyan apja neki, amitől nem sül le a pofámról a bőr a párjaként. Nem vagyok gyerekgyűlölő és nem bírom elnézni, hogy a párom azt csinálja a saját gyerekével, amitől nekem is szar gyerekkorom volt. És nem akarok olyannal házasodni, akiről utólag derül ki, hogy jaaah én amúgy törvényes mostohaszülője vagyok az eltitkolt gyerekének, ergo minden, ami utánam marad, kicsit másképp rendeződik.


Röviden, ez az egész nekem sehogy nem lenne okés. Aki a gyereke anyjával ezt meg meri lépni így, az idő kérdése, mikor lesz velem is egy aljas kis gecı

2022. aug. 8. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!