Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, Összejönnétek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, Összejönnétek egy olyan férfival, akinek egy néger nőtől van gyereke?

Figyelt kérdés
De nem részei az életének, tehát nektek nem kéne semmilyen kapcsolatot ápolni velük.

2022. aug. 8. 11:34
 61/99 anonim ***** válasza:
96%
Dedós kis csicska vagy, ez az itteni viselkedéseden is látszik és az előéleteden is.
2022. aug. 8. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/99 anonim ***** válasza:
96%
Biztosan akad majd olyan nem normális nő, mint te, aki beéri majd veled. Nagy az Isten állatkertje. Addig legalább békén hagyod a valóban normálisakat.
2022. aug. 8. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/99 anonim ***** válasza:
97%
Taigetosz pozitív. Aki ezzel leáll, az meg is érdemli.
2022. aug. 8. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/99 anonim ***** válasza:
97%

Kérdező, aki a saját gyermekét hátrahagyja, az nem jó és törődő ember. Egy felelőtlen és empátiával nem rendelkező ember, amit tagadhatsz és sértegethetsz itt minket bármivel, de a tetteid a bizonyítékok, hogy egy pocsék ember vagy.


Jó apa nem vagy és nem is leszel soha. Már most van egy gyermeked, neki miért nem vagy az apja?

2022. aug. 8. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/99 A kérdező kommentje:
Fogalmad sincs a felelősségről, ne erölködj, hogy úgy tégy mintha lenne. Semmi közöd a döntésemhez.
2022. aug. 8. 14:21
 66/99 anonim ***** válasza:
90%
68, fogalmazzunk úgy, hogy se az ig, se az eq szintjén nem ütöd meg azt a szintet, ami szerintem a jó apa, a törődő társ, vagy simán csak az átlag empátiával rendelkező Géza szintje. És így akkor mindkettőnknek igaza lesz. Mert te, a te valóságodban, a saját mércéd szerint, lehet, hogy valóban jó ember vagy. Ezt nekem nincs jogom megítélni. Az biztos, hogy az én mércém szerint nem.
2022. aug. 8. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/99 anonim ***** válasza:
97%

Kérdező, ikreket nevelek, valamint az elhunyt unokatestvérem árván maradt lányát. Szerintem kimondhatjuk, hogy több közöm van a felelősséghez és a szülőséghez, mint amennyi neked valaha volt vagy lesz (amennyiben így folytatod).


Nincs közöm hozzá, ez egyértelmű, viszont te kérdeztél itt minket, hogy randiznánk-e veled, mi pedig leírtuk, hogy nem és ezt a döntésedet hoztuk fel okként. Nincs közünk hozzá, de te kérdeztél minket, szóval ne hisztizz, amiért leírtuk a véleményünket.

2022. aug. 8. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/99 anonim ***** válasza:
97%
Egy darab szar vagy. Megbuktál, mint felnőtt, mint apa és mint férfi. Az egyetlen, amit normális ember akar egy ilyentől: leköpni.
2022. aug. 8. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/99 anonim ***** válasza:
97%

Ha kiírsz egy kérdést a Gyakorira, akkor gyakorlatilag minden felhasználót kérdezel, aki regisztrálva van, ez az oldal lényege. :D


Tényleg jó embernek és jó leendő apának tartod magadat, miután magára hagytad a saját gyermekedet és "utánfutónak" nevezed más gyermekeit? Jaj, muszáj trollnak lenned, ennyire vak nem lehetsz a saját ellentmondásaidra. :D

2022. aug. 8. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/99 A kérdező kommentje:
Semmi köze egy gyereknek ahhoz hogy én milyen ember vagyok, ennyi ésszel még ti beszéltek felelősségről meg jóságról🤣
2022. aug. 8. 14:45

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!