Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, Összejönnétek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, Összejönnétek egy olyan férfival, akinek egy néger nőtől van gyereke?

Figyelt kérdés
De nem részei az életének, tehát nektek nem kéne semmilyen kapcsolatot ápolni velük.

2022. aug. 8. 11:34
 81/99 A kérdező kommentje:
Nincs magára hagyva, honnan szedted?
2022. aug. 8. 15:10
 82/99 anonim ***** válasza:
94%
Te írtad, hogy nem foglalkozol vele ("nem részei az életének"), ennek az oka érdekelne.
2022. aug. 8. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/99 anonim ***** válasza:
94%
A saját gyermekedet nem támogatod, mit hazudozol itt? :D
2022. aug. 8. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/99 A kérdező kommentje:

Attól, hogy az én életemnek nem részei még nincs magára hagyva, ott az anyja, nagyszülei, nagybátyjái, nagynénjei stb. Azóta már új kanija is van az anyjának, nincs magára hagyva egyáltalán.


Mert úgy döntöttem, hogy hazajövök Londonból, és azóta nem is voltam kint.

2022. aug. 8. 15:16
 85/99 anonim ***** válasza:
97%
Te, mint a vérszerinti apja, magára hagytad, és engem ennek az oka érdekelne.
2022. aug. 8. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/99 anonim ***** válasza:
94%

92

A lényeg, hogy te nem törődsz vele.

2022. aug. 8. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/99 anonim ***** válasza:
87%

“Mindentől, jó fej vagyok, őszinte vagyok, egyenes vagyok, sokat segítek másoknak, haverjaimnak,ismerősöknek, családtagjaimat támogatom, nem bántok senki, de ha az igazságot mindenkinek az arcába mondom.“


Hányinger az ilyen férfi, aki elnézi, hogy a családja nélkülözik, de mindenféle jöttmentnek azonnal ugrik pitizni.

2022. aug. 8. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/99 anonim ***** válasza:
76%

Ha annyi jó nő fut utánad talán kérdezd őket, tartós kapcsolatot szeretnének-e veled, hiszen ha valóban főnyeremény vagy, biztos a földhöz csapkodnák magukat örömükben, hogy nem csak egy éjszakára akarod őket.

Ne az itteni baszatlan libákat kérdezd, mi nem ismerünk, mennyire tökéletes vagy.

2022. aug. 8. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/99 anonim ***** válasza:
96%
A nők nem használnak zsepit. Max utánad hipót magukat kiöblögetni.
2022. aug. 8. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/99 anonim ***** válasza:
95%
A kérdezőnek nagy szüksége van a 100-as zsepire, ha már élő nőre/nőbe nem élvezhet.. 😂😂
2022. aug. 8. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!