Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, Összejönnétek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, Összejönnétek egy olyan férfival, akinek egy néger nőtől van gyereke?

Figyelt kérdés
De nem részei az életének, tehát nektek nem kéne semmilyen kapcsolatot ápolni velük.

2022. aug. 8. 11:34
 71/99 anonim ***** válasza:
97%
A gyereknek valóban nincs köze ahhoz, hogy a szülei milyen jellemek, hiszen ő csak megszületett. A jellemedről a te viselkedésed a gyermeked irányába árulkodó. Aki a saját gyermekét elhagyja és felé se néz mégis hogyan lehetne jó ember?
2022. aug. 8. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/99 A kérdező kommentje:
Úgy hogy jó tulajdonságai vannak.
2022. aug. 8. 14:52
 73/99 anonim ***** válasza:
100%

"Én jó ember és törődő társ vagyok te buta liba, és jó apa is leszek."


Persze, azért sz.rsz a gyereked fejére.

2022. aug. 8. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/99 anonim ***** válasza:
95%
Hitlernek is voltak jó tulajdonságai (például jó festő és szónok volt), mégse neveznéd jó embernek, nem igaz?
2022. aug. 8. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/99 anonim ***** válasza:
97%

Akartam írni rendes hozzászólást, de vagy troll vagy, vagy annyira hülye, hogy emellett még az is eltörpül, hogy a meglévő gyereked letojod.


Mert szerintem se a gyerek, de még a feka nő se probléma, ezek viszont...

2022. aug. 8. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/99 A kérdező kommentje:

És mit akarsz te attól a gyerektől hogy ennyire lovagolsz rajta? Neked gondolom nincs és nem is lesz, de azt ki nem sz@rja le?


Ha lenne egy kanál eszed tudnád hogy semmi köze a gyereknek ahhoz hogy én milyen jó ember vagyok. Elárulom neked sok ember szeretne olyan jó lenni mint én, és sok hozzád hasonló liba szeretne magának olyan szuper társat mint én.

2022. aug. 8. 14:56
 77/99 anonim ***** válasza:
97%

Mesélj, mitől vagy jó ember.


Eddig: ismeretlenül lehülyézel mindenkit.


Felcsináltál egy külföldit és otthagytad a félvér gyerekeddel nevelje, fizesse egyedül, talán olyan környezetben ahol kinézik, amiért félig fehér a gyereke.

2022. aug. 8. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/99 anonim ***** válasza:
82%
Kérdező, egyetlen dolog érdekelne: miért hagytad magára a saját gyermekedet? Miért?
2022. aug. 8. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/99 anonim ***** válasza:
100%

Te meg a jóember?

Egy kávét nem innék meg veled, nem hogy gyereket vállaljak.

2022. aug. 8. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/99 A kérdező kommentje:

Mindentől, jó fej vagyok, őszinte vagyok, egyenes vagyok, sokat segítek másoknak, haverjaimnak,ismerősöknek, családtagjaimat támogatom, nem bántok senki, de ha az igazságot mindenkinek az arcába mondom.


Nem nézi ki senki, több vegyes házasság is van a családjában, meg amúgy is teljesen fekete a gyerek, nem látszik hogy félvér.

2022. aug. 8. 15:09

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!