Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Manapság a nők havi nettó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság a nők havi nettó 600as fizu alatt már ember számba se veszik a férfiakat/fiúkat?

Figyelt kérdés
2022. aug. 10. 21:25
1 2 3 4 5 6 7
 21/61 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem te kereshetsz akár havi nettó 1.5 milliót akkor se fognak téged ember számba venni amiért ilyen mocskos,undorító módon probalsz általánosítani a nőkről.
2022. aug. 10. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/61 anonim ***** válasza:
79%

Jajj... "Akinek nincs kocsija, okostelója..."


Akkor apám valamit nagyon tud, mert nálam 7 évvel idősebb a csaja, és se okostelója, se lakása.

2022. aug. 10. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/61 anonim ***** válasza:
9%

19-es!


Nyilván nem fogja a szemedbe mondani, hogy pénzéhes szociopata vagy, mert baszni akar ő is! De a haverjaival azért megbeszéli nyugi.

Az én véleményemre halgass, mert nekem nem fűződik érdekem hozzá, hogy jópofizzak veled, így az igazat mondom.


Egyébként köszönjük szépen, hogy elmesélted nekünk, hogy a faszid kevesebbet keres mint te. Meg is lepődtem volna ha nem így van!

2022. aug. 10. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/61 anonim ***** válasza:
5%
21: A párkapcsati piacon lévő nőkről általánosítok, nem azokról, akik összejöttel az átlagos férfival 19 évesen és azóta is vele vannak, most születik a második gyerek.
2022. aug. 10. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/61 anonim ***** válasza:
5%

Tehát létezik ilyen "rendes" nő is, meg ismerek is ilyet, csak a középsuli alatt kellett volna rámennem, amikor még volt rá lehetőség.


Most viszont maradnak azok a nők, akikről lehet így általánosítani. Máskülönben nem lennének szingli 25 fölött, mégis csak ugrálnak minden nő körül a férfiak.

2022. aug. 10. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/61 anonim ***** válasza:
9%
Munkahelyemen a női munkatársak lenézik a munkás férfiakat, a saját munkatársaikat is, de azért nem anyagiasak a nők. Előfordul, hogy nyíltan megjegyzést is tesznek ránk, ezeket mind csak képzeljük, igaz?... Kb kikérik maguknak ezek a nők, ha valaki bepróbálkozik náluk...
2022. aug. 10. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/61 anonim ***** válasza:
74%
Számba vettem már sokféle anyagi helyzetű férfit.
2022. aug. 10. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/61 anonim ***** válasza:
25%

27-es!


Szó szerint?

2022. aug. 10. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/61 anonim ***** válasza:
66%
Meglehet
2022. aug. 10. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/61 anonim ***** válasza:
61%

"lőfordul, hogy nyíltan megjegyzést is tesznek ránk, ezeket mind csak képzeljük, igaz?"


Már bocsi, de ki a jó francot érdekel? Nekem ehhez mi közöm?

Most akkor én is azonosítsam a férfitársadalmat azokkal a férfiakkal, akik bántottak engem?

2022. aug. 10. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!