Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egyre inkább azt tapasztalom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gilera28 kérdése:

Egyre inkább azt tapasztalom, hogy az öszinte beszélgetés, ismerkedés egyre inkább háttérbe kezd szorúlni. Létezik még olyan lány akinek fontos az öszinteség, szeretet, törödés?

Figyelt kérdés
Az interneten egyre több társkeresö oldal van, ès ott a facebook is. Egy átlagos nőre, sok pasi rá ír, ezèrt sok hodolóra tesz szert. Hiányolom az öszinte beszèlgetèseket, egyre inkább felületessè válnak a nők. Lehet hogy egy kicsit règimódi vagyok, de ugy gondolom hogy egy lánynak/nőnek azèrt csak fontos lehet hogy ne csak a külsejèt nèzzèk a pasik, hanem azt is hogy milyen belül. Számomra fontos dolog az összetartás, ès a szeretet. Átlagos srác vagyok, 180cm magas, 80kg. 30 èves. Nem szègyelek oda menni egy lànyhóz hogy megszólitsam, de itt vidèken, Gyöngyösön zárkozotabbak a lányok. Elszoktam menni ide oda csavarogni egy kicsit, de azt tapasztalom hogy itt vidèken nehezebb az ismerkedès. Lányok! Szerintetek ciki az ha egy pasi öszintèn szeretne ismerkedni, ès nem pedig hazugsággal fèrre vezetni a lányt pusztán azèrt szex legyen a vège?

2017. febr. 19. 08:12
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
96%
Hát mi folyik ott Gyöngyösön?:))
2017. febr. 19. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
31%

Téged se az eszedért fognak szeretni, már látom.

Komolyan, ennyi eszed sincs. Miért lenne ciki, ha valaki őszinte...stb.. meg amikért itt sírsz?

Önvisszaigazolást vársz? Hogy nyugi, nem ciki, nem veled van a baj. Most örülsz?


Ez most olyan szintű értelmetlen kérdés, hogy baj-e, ha süt a nap és közben mosolygok!


Tudod, az a baj, hogy sokan, akárcsak te is, a pozitív dolgokat már cikinek tartja, mert a sok birka ember akinek már átmosták az agyát másképp viselkedik mint pl. te.


Javaslatom, én is így találtam párt magamnak: fogalmazd meg magadban, vagy le is írhatod, hogy milyen külső és belső tulajdonságokkal rendelkezzen álmaid nője. Aztán csak ezekre a tulajdonságokra összpontosíts. Vonzd be magadnak az ideális párt.

Higgy benne.

2017. febr. 19. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Gyöngyösi voltam nagyon sokáig, viszont nem tapasztaltam akkora különbséget más városoktól, pedig azóta laktam már Debrecenben, Egerben és Pesten is. Őszinte leszek veled, én személy szerint azért vagyok zárkózottabb és kissé felületes (próbálom kerülni a mélyebb témákat), mert nagyon bizalmatlan vagyok, amire okom is van. Legutóbb mikor őszintén megnyíltam valakinek, mert úgy éreztem ő az igazi, egyszerűen elárult, másik lánnyal kezdett randizgatni, azóta együtt is vannak, én meg nap mint nap szenvedek miatta, mert annyira közel kerültünk, hogy nem bírom elengedni, a kapcsolatába pedig nem szeretnék belekavarni. Így viszont szép lassan engem fog ez megölni. Szóval kérdésedre válaszolva léteznek ilyen lányok, csak nem szeretnének sérülni. 21/l
2017. febr. 19. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Figyi, el kéne végezned még pár sulit, katasztrofálisan gyenge a helyesírásod és itt nem elírásokról van szó, hanem tudatlanságról. Szerinted melyik normális, okos, művelt nőnek jön ez be? :O
2017. febr. 19. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

"egy lánynak/nőnek azèrt csak fontos lehet hogy ne csak a külsejèt nèzzèk a pasik, hanem azt is hogy milyen belül."


Nos nekem fontos lenne, de mit tehetnék, ha a 95% csak azt lesi?

2017. febr. 19. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

nem csak gyöngyösön megy ez, de mindenhol.


szintén 30 feletti férfiként szoktam is kérdezgetni a lány barátokat, hogy miért jó nekik, hogy első blikkre mindent elhisznek a szőke hercegnek (mert el akarják hinni), aztán jön folyton a nyavalygás hogy minden férfi mocsok. Nem lenne e egyszerűbb, és hatékonyabb, ha megismernék, valamint ha nem mindig a környezetük 2 legjobb pasija között filóznának, akikre az összes többi csaj is gyúr, és éppen ezért, akiknek a társaság egyik fele már megvolt, a másik pedig meg lesz, de komolyabbra nem számíthatnak.

2017. febr. 19. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Az őszinte lányokat nem becsülik a férfiak többsége ezért olyanok amilyenek. Én egy őszinte 30 éves nő vagyok. Én ezt tapasztaltam
2017. febr. 19. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

"Az őszinte lányokat nem becsülik a férfiak többsége ezért olyanok amilyenek."


nem az őszinteséggel van baj, hanem a stílussal.


sokan keverik az őszinteséget a tapló, odamondogató , flegma stílussal, utána meg jön a "bocs, én ilyen vagyok, fogadj el".


az összes eddigi párom olyan nő volt, akivel lehetett nyíltan, őszintén beszélgetni párkapcsolatról, a világ dolgairól, és a férfiak többsége is ilyen barátnőre vágyik



én meg ezt tapasztaltam férfiként :)

2017. febr. 19. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Sajnos én is ezt tapasztalom Nőként :( 30N

Nehéz barátokat,levelezőtársakat,

még nehezebb társat találni,sajnos :(

hiába internet,szerencse kell hozzá,ja és 2 ember :)

hogy a levelezés,beszélgetés kialakuljon...

2017. febr. 19. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
21%
Sajnos az őszinteség és a törődés minden lánynál hatalmas hátrány. Ők egyenesen igénylik azt, hogy hazudj nekik és bunkó legyél velük.
2017. febr. 19. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!