Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy incel férfi megnyerné...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy incel férfi megnyerné a fődíjat az öttös lottón,akkor utána jobban menne neki a nőzés?

Figyelt kérdés
Ugye akkor lenne pénze önmaga fejlesztésére és egyebekre.
2022. aug. 16. 12:44
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
88%
Egy incel sose fejleszti önmagát,pont azért incel
2022. aug. 16. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
85%
Figyelj, a szart ha a polcra rakod, még nem lesz lekvár...
2022. aug. 16. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
84%
Hát ha tartalmatlan kapcsolatra vágyna, akkor igen. Nyilván mindenki tudja, hogy van, akinek elég a pénz és bármit elvisel cserébe. Ha szerető kapcsolatra vágyik, ahol a nőt nem mutogatni és dugni lehet csak a sok pénzzel nem sokra megy.
2022. aug. 16. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
85%
Nem változna semmit. Maximum a pénz miatt találna nőt aki bár undorral de hozzá érne.
2022. aug. 16. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
78%
Aranyásókat találna simán, de az incelséget nem szünteti meg.
2022. aug. 16. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
20%

1: Félmillió és egymillió között van a fizetésem és 10x -es szorzóval nyertem a kriptón (kivettem a pénzem nagy részét, de most megint teszem befelé). Ezen kívül a street workoutot is tolom. Beismerem, hogy egyedül ezzel nem nyertem az utóbbi pár évben, aminek egyrészt genetikai oka van (nehezen fejlődök), másrészt tényleg nem vettem elég komolyan, többször is kihagytam hónapokat, amikor az addigi fejlődésem kinullázódott, de a lényeg, hogy ezt is csinálom és azért látszik is valamennyire megfelelő pólóban.


Mindezek ellenére évek óta nem volt semmi. A szórakozóhelyeken nem tudom felvenni a versenyt a mostani 20 éves prettyboyokkal és amúgy is sokkal több a férfi, az online datingben meg jellemzően ghostolnak, a randiig sose jutok el.


Lehet vehetnék autót is, talán az segítene(vam jogsim is), de a barátom vett és egyelőre neki egy pénztemető inkább. Ráadásul minden elérhető tömegközlekedéssel innen.


2021 elején ismerkedtem meg a blackpillel, azóta blackpilled incelként definiálom magam és így próbálom "fejleszteni magamat" tovább, bár az is igaz, hogy a blackpill nélkül most izmosabb és gazdagabb lennék.


Amit látok magam körül, hogy azok vitték a legtöbbre, akik 15 és 25 között nem fejlesztették magukat, hanem lementek kutyába és pitiztek a nőknek. Náluk az önfejlesztés már a hosszú távú párkapcsolaton belülről történt, ahol jóval több motivációjuk volt, mint nekem.

2022. aug. 16. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
82%
Én el tudom képzelni, hogy segíthetne rajta a pénz, de nem direkt módon. A pénz által szerezhet különleges élményeket, lehetnek új hobbijai, amiket korábban nem engedhetett meg magának. Ha nem kéne dolgoznia, vagy csak kevesebbet, akkor amiatt sem lenne leterhelt. A pénz okos felhasználása mellett javulna az életminősége, ezáltal a lelki egészsége is.
2022. aug. 16. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
79%
Mivel vele kellene lefeküdni, és nem a pénzével, így nem.
2022. aug. 16. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
11%

Lenne penz letrehozni jo minosegu incel mediat, esetleg politikai partot alapitani.



38F incel

2022. aug. 16. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
6%

9: First megpróbálta, de belebukott. Másik amit látok, hogy mintha a politkusok közben beküldték Andrew Tate -et, akinek valahogy rögtön százezres megtekintése van. Ha nem tudsz valamit irányítani és veszélyes a hatalmadra, álj a mozgalom élére. Ez úgy tűnik, sikerül Amerikában.


Magyarországon meg nyuggerdiktatúra van, a szóba vehető fiatalok többsége már nincs itt.

2022. aug. 16. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!