Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy nő egyszer azt írja,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy nő egyszer azt írja, csak haverok lehetünk, később viszont szivecskés jeleket küld beszélgetés közben, de közben mással ismerkedik, az mennyire tisztességes?

Figyelt kérdés
2022. aug. 18. 10:34
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha igy kezeled , el kellett volna engedned - nem akar tőled semmit


Ha személyesen Pl simogat , vagy két értelmű celzasokat tesz , mèg csak csak , de pár nyüves szív nem sok mindent jelent

2022. aug. 18. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
66%
Húzza az agyad. Ahogy 1. mondja, ha élőben nyomul, akkor zöld a pálya. Ha csak írogat, azt le kell szarni.
2022. aug. 18. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt ilyen lány haverom, de csak poénból küldözgettünk egymásnak szívecskéket. :D
2022. aug. 18. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Manapság ki nem küld szivecskét bárhová is? :D
2022. aug. 18. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
A like jelet nem szeretem. Szívecskével helyettesítem. Akkor is, ha sráccal beszélek, akkor is, ha főnökkel, munkatárssal. Akkor is, ha mellettem van a pasim. Ez nem jelent semmit. Lányoknak is küldök, pedig hetero vagyok. Na ilyenkor mi van?
2022. aug. 18. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Mond meg neki,hogy segítsen találni valakit,ha elkezd bemutatni akkor ténylwg csak baratságot akar. Nem szabad piedesztálra emelni, ő is olyan büdöset kakkant mint te.

Hogyha húzza a száját akkor kezdj ismerkedni nelküle, amikor hív akkor írj neki,hogy bocs épp xyal találkozok..

A második esetben érez valamit, csak nem vagy elég fökös neki☹️

2022. aug. 18. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Mi a problémád, barátilag nem küldhet szívecskét?

Ebből neked nem kellett volna következtetést levonni, megmondta, hogy nem érdekled, nem szabadot volna túlgondolni pár emojit.

2022. aug. 18. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Van ilyen, aki kb. mindenre szivecskéket küld. Egy emojiból nem kéne felnőtt emberként ilyen komoly következtetéseket levonni...
2022. aug. 18. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!