Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hát nem szánalmas ez? Miért...

Hát nem szánalmas ez? Miért nem lehet tisztességesen viselkedni?

Figyelt kérdés

Nemrég egy kérdésben azt panaszolta el egy lány, hogy hát ő milyen magányos, mert visszahúzódó, komplexusos stb. Én válaszoltam a kérdésre, ő meg rám írt. Mondom oké, beszélgessünk. Több üzenetet is váltottunk, nekem szimpatikusnak tűnt, és úgy vettem észre, hogy ez kölcsönös, szóval meg is nyíltam neki. Aztán jött az üzenet, hogy mi lenne, ha Messengeren folytatnánk. Írtam, hogy végül is rendben, aztán elküldtem neki az elérhetőségem. Hát azóta se írt rám, de még csak itt sem, hogy bocsi, de meggondoltam magam, vagy valami. Na nekem az ilyenektől úgy elmegy az életkedvem. Tudom, ennél sokkal rosszabb dolgok is történnek a világban, de akkor is. És már rohadtul nem az első! Szinte minden nő ezt csinálja. Alakoskodó, sunyi mind!

Amúgy meg valós képet festettem magamról, mégis akkor mire számított? Kíváncsi lennék, ő hogy néz ki!


Szóval nem is azzal van a gond, hogy undorítónak talál, hanem az, hogy ahelyett, hogy ezt megírná (akár becsomagolva), inkább lapít, mint szar a gazban. Na az ilyen annyit is ér.



2020. ápr. 30. 22:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem minden lany ilyen ne aggódj. Ne huzd fel magad mert nem er annyit szerintem :D az olyanokkal jobb is ha nem beszélgetsz hosszu tavon es kirepulnek a zonadbol. Egyébként a vilag mar ilyen nem kell felhúzni magad mert csak magadnak artassz vele. Nehez kapni tisztességes embert mar napjainkban ;)
2020. ápr. 30. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
91%
Haver, azért szívinfarktust ne kapjál már ettől. Lépj tovább. Egyetlen luvnya miatt ennyire kitör belőled a hisztérika, az sem annyira oké dolog.
2020. ápr. 30. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
73%

Nekem már most nem vagy szimpatikus a nőkhöz való hozzáállásod miatt. Nem jelöl be azonnal, és máris egy tisztességtelen suttyó az összes nő...

A stílusod és a hozzáállásod miatt vagy egyedül, csak úgy megjegyzem.

2020. ápr. 30. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem a témához kapcsolodik, csak maximum részben, de erről az jut eszembe, amikor hasonlóan online valaki matekkal kapcsolatos kérdést tett fel.


Ráírtam, hogy szívesen segítek.


A lány kérte, hogy menjük át instára, mert ott egyszerűbben megtudjuk beszélni.


Megadtam az elérhetőségemet és instán bekövetett úgy hogy publikus a profilom szóval már a követés előtt végig nézte biztosan.


... de ő privát volt így visszakellett követnem, hogy egyátalán rá tudjak írni.


Majd pár perc mulva kikövetett és gondolom elutasította a követési kérésem.


Ebben az a vicces, hogy csak matekról volt szó, semmilyen szinten sem jeleztem, hogy bármi mást szeretnék, sőt .. van barátnőm.

2020. ápr. 30. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

1


Köszi a pozitív választ!


2


Én most így tudtam kiadni a gőzt. Jobb, mint ha törnék-zúznék.


3


Napestig írhatnám az ehhez hasonló élményeimet. Sajnos az a baj, hogy mindig pozitívan állok hozzá, aztán meg koppanok. És nem csak az interneten ilyen sunyik a nők, hanem élőben is, olyan is simán átvág, kijátszik, kihasznál, akit évek óta ismertem. És akkor tiszteljem... De legalább egy kivétellel találkoztam volna...

2020. ápr. 30. 22:27
 6/12 anonim ***** válasza:
52%

De gondolom nem ismered az összes nőt, hogy ilyen kijelentést tegyél.

Engem is csaltak meg és használtak már ki, mégse mondom, hogy az összes férfi egy büdös paraszt....

Mellesleg minden kapcsolathoz két ember kell, gondolom véletlenül sem fordulhat elő, hogy akár te is hibázhattál valamiben, mindig csak azok a csúnya, sunyi nők...

2020. ápr. 30. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

6


Na, gondoltam, hogy lesz egy olyan pupák, aki nem érti, mi a problémám.


Akkor még egyszer: Az rendben van, hogy nem tetszem neki, vagy tudom is én miért, de nem akar már tőle semmit, se beszélgetni, se semmi mást. De akkor legyen már benne gerinc, és írja meg, hogy bocs, de nem. Plusz pont, ha meg is indokolja, abból tudok tanulni. De nem, még csak nyamvadt 1 mondatos üzit sem bír írni, hanem lapít!


Itt most nem a kapcsolatokról van szó, hanem hogy alap dolognak kéne annak, hogy valaki egyenes a másikkal.

2020. ápr. 30. 22:50
 8/12 A kérdező kommentje:

Komolyan mi olyan nehéz ebben? Ha pl. ez esetben itt gyk-n írja meg, még zaklatni se tudnám.

De tudom én! Kényelmetlen, ráadásul nehéz úgy empatikusan viselkedni, ha igazából szarsz a másikra, és világ életedben csak magaddal foglalkoztál, senki mással.

2020. ápr. 30. 22:53
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Ne nyílj meg olyan könnyen. Egyrészt, ez egy anonim oldal, rengeteg a kamus. Másrészt, az emberek többségének erre nincs igénye. Előadják, hogy legyél őszinte és nyílj meg, de ezzel inkább csak a saját egójukat szeretik hizlalni.

Férfiként, meg addig a lelkiállapotodról felesleges bármi negatívat is mondani, amíg a csaj nem hever a lábaid előtt. Egyszerűen ha csak egy sima rossz napod mondod el, akkor is egyből úgy veszik, hogy te panaszkodsz és nem vagy elég jó.

2020. ápr. 30. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
84%

Szia!

Szerintem a lány azért nem írta meg hogy nem jössz be mert akkor sok férfi hatalmas hisztibe szokott vágni és szidni utána a lányt meg agresszívan kérdezni hogy de miért nem vagyok jó STB STB

Úgy gondolta nem éri meg vitázni.


Az új online etikett meg egyszerü ha eltünik akkor vedd úgy hogy megírta "bocsi nagyon nem jön be a külsöd"

Ezen amúgy nincs mit magyarázni, mindenkinek más és más az ízlése.


Te egy férfi vagy,egy ismeretlen miatt ennyire kiborulni nevetséges,én úgy vagyok vele hogy ha 1 ezer lány is tünik el beszélgetés közben vagy utasít vissza akkor sem borulok ki,hanem megértem hogy nem voltunk egymáshoz valók és folytatom az életemet mintha mi sem történt volna.


Ezt meg kell értened egy igazi férfi nem sírdogál ilyen apróságokon,beszéltél egy lánnyal 1-2 napot és teljesen kiborulsz hogy nem reagál vissza rögtön,az is lehet hogy csak nem ért rá de rögtön legrosszabbra gondolsz,ez nagyon rossz tulajdonság. Légy férfi!

2020. máj. 1. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!