Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy sok férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy sok férfi vonzónak, szépnek tart, felnéznek rám, tisztelnek, bizalmas dolgokat osztottak meg velem, de szerelmet senki sem táplált még felém?

Figyelt kérdés
Mintha racionális oldalról megközelítve minden tökéletes lenne. Megvan a vonzalom, a bizalom; rajongás a műveim iránt, (írok és rajzolok), érdekesnek tartanak, izgalmasnak, műveltnek és intelligensnek. Csak az érzelmek hiányoznak, mintha azt nem tudnám kiváltani az emberekből. Még senki sem szeretett belém, akikkel kialakult volna a kapcsolat, azoknál mindig barátzónába kerültem és általában úgy végződött, hogy velem osztották meg a legféltettebb titkaikat és a szerelmi bánatukat is.

2022. aug. 19. 22:36
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
95%
Lehet hogy te nem nyílsz meg senki felé érzelmileg.
2022. aug. 19. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy ez lenne a problém. Amint ők, úgy én is megnyíltam nekik, nagyjából hasonló ütemben és mélységében
2022. aug. 19. 22:43
 3/19 anonim ***** válasza:
91%
Hát, akkor így látatlanban nincs több tippem. :D
2022. aug. 19. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
94%
Esetleg pont az, hogy túl tökéletesnek tűnsz. Ez válthat ki olyat az emberből, hogy áh, úgy sem lennék neki elég.
2022. aug. 19. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
41%
Én is hasonló kaliber vagyok. Csinos, sportos, gazdag családból, diplomával. Belém eddig mégis csak azok voltak szerelmesek, akik nekem nem kellettek. Szerintem a férfiaknak a lekoptatós stílus jön be.
2022. aug. 19. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Mélyebb vagy mint akikkel találkoztál. Azok szokták megtartani maguk mellet, de valahol "félnek" tőle. Nézd ha a sok az 2, abból még ne vonj le messzemenő következtetést, ha 20, akkor gondolkozz el azon amit írtam az elején. Te majd érezni fogod, hogy igaz vagy sem. Viszont amin tudsz javítani, azon javíts.
2022. aug. 19. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
85%
Bocsáss meg, NŐ vagy?
2022. aug. 19. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

A szerelem nem annyira tud tervezett dolog lenni. Ez sajnos olyan, hogy vagy kialakul vagy nem. Gondolom intelligensebb férfiakkal ismerkedtél, mert te is annak tűnsz és nem bonyolódtak bele úgy egy kapcsolatba, hogy nem szerelmesek. Ami alapvetően nem hiba.


Te szerelmet éreztél feléjük?


Egyébként sajnos tényleg nem úgy működik, hogy itt ez a remek lány aki intelligens és tök jól el lehet beszélgetni és meg lehet benne bízni és akkor beleszeretünk. Opcionális dolog persze, de nem törvényszerű.

2022. aug. 19. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
25%
Legyél kicsit flegmább velük. Sajnos azt szeretik.
2022. aug. 19. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

8-as, igen, én szerelmes voltam beléjük.

9.-es. Ehhez kapcsolódóan eszembe jutott az is, hogy talán túl “ellentmondásosan” és bonyolultan viselkedem. Merthogy eléggé flegma/haveri stílusban szoktam velük beszélni, főleg kezdetben, kicsit beszólogatósan/incselkedősen, aztán idővel “megenyhülök” és előjön a nagyon érzékeny és érzelmes oldalam. Talán tudat alatt ezzel védem magam az esetleges elutasítástól? Elképzelhető, hogy már amiatt, mert az elején ilyen “laza havercsaj” és “lesz ami lesz, szórakozzunk” képet mutatok magamról, onnatól kezdve így állnak hozzám és később sem tudnak ettől a képtől elvonatkoztatni?

2022. aug. 19. 23:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!