Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy sok férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy sok férfi vonzónak, szépnek tart, felnéznek rám, tisztelnek, bizalmas dolgokat osztottak meg velem, de szerelmet senki sem táplált még felém?

Figyelt kérdés
Mintha racionális oldalról megközelítve minden tökéletes lenne. Megvan a vonzalom, a bizalom; rajongás a műveim iránt, (írok és rajzolok), érdekesnek tartanak, izgalmasnak, műveltnek és intelligensnek. Csak az érzelmek hiányoznak, mintha azt nem tudnám kiváltani az emberekből. Még senki sem szeretett belém, akikkel kialakult volna a kapcsolat, azoknál mindig barátzónába kerültem és általában úgy végződött, hogy velem osztották meg a legféltettebb titkaikat és a szerelmi bánatukat is.

2022. aug. 19. 22:36
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
89%
#10 Látod, ez meglehet. Nekem pl nagyon nem lenne vonzó ez a viselkedés.
2022. aug. 19. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
89%

#10


Igen, ez is elképzelhető, hogy a laza haver csaj kezdeti státusz miatt alakult így ahogyan alakult. Egyet értek a #11-es válaszolóval, bár nem is úgy fogalmaznék, hogy nem lenne vonzó, mert szívesen beszélgetnék és lógnék vele, de valószínűleg nem gondolkodnék abban, hogy több legyen belőle.

2022. aug. 19. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
71%

Te kb. én vagy, csak nőben.

31F

2022. aug. 19. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Ismerős helyzet. Én is randiztam nemrég két ilyen nővel is:

Ha racionálisan nézzük, akkor semmibe sem tudtam volna bele kötni, mert külsőleg nem volt velük semmi baj, belsőleg is teljesen normálisak voltak (értelem, érzelem, értékek stb.). Egzisztenciális téren is jól álltak (jó munka, fizetés, lakás, kocsi), vagyis attól sem kellett tartani, hogy aranyásók.

De az egész összkép egy túl steril, "se íze, se bűze" valamivé állt össze. Nincs "szikra" vagy közönségesebben szólva szexiség...


Férfiban én is ez vagyok, próbálok lazább lenni, piával már megy.


34F

2022. aug. 20. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
57%
Túl elvont lehetsz: a műveidet szereted, ott kiéled magadat, másfelé nem tudsz normális érzelmeket kimutatni, mert valójában nem is nagyon érdekel. Nem gond ez, mert elvont lélek vagy, a művészek nagy többsége ilyen.
2022. aug. 20. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
0%
😂😂😂😂 szegényke mindjárt megsajnalunk
2022. aug. 20. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
0%
Hol nőként hol férfiként incelkedsz?
2022. aug. 20. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
0%
Én nem nézek fel rád, de nem is akarok semmit tőled, full közömbös vagy
2022. aug. 20. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
45%

A magam álláspontját írom le, nem biztos, hogy más férfiakra is ez igaz.

Tehát:

A laza havercsaj viselkedés nekem taszító. Vagyis nem taszító, rossz ez a szó. De akkor elkönyvelem a lányt havernak. Csak olyan lányok iránt képesek érzelmeim lenni, akiken azt érzem, hogy tisztel, hogy kicsit félszeg, visszafogott a közelemben. Nem nagyon, de egy kicsit. Vagyis a lényeg, hogy érzem, hogy tisztel. A túlzott közvetlenkedés, haverság stb. jó később, amikor már olyan a kapcsolat. De az elején nekem ez taszító. És az jön le, h a lány barátként tekint rám, semmi több.

Másrészt, amit fentebb írtál, az alapján úgy tűnik valóban, mintha egy túl tökéletes nő lennél. Márpedig beleszeretni általában a másik ember esetlenségeibe szoktunk, nem a műveibe. Ismerek a környezetemből is hasonló lányokat. Olyanok, mint egy gondosan megtervezett, tökéletes szobor. Nagyon szépek, elegánsak, tökéletesek. De ebbe nem lehet beleszeretni. Ez egy merev ridegség a szememben, akkor is, ha közvetlenkedéssel álcázza. Egy nő elsősorban mesterkéletlen, melegszívű, tisztelettudó legyen, és kissé (ismétlem: csak kissé) félszeg, ami a tisztelet jele. Olyan, akin látszik, hogy kell neki a férfi, mert anélkül nem egész. Mit kezdjek olyan nővel, aki egyedül is tökéletes? Aki egyedül is műremek? Akinek nincs már senki másra sem szüksége, mert egymaga is jól elvan? Nem lehet mit kezdeni az olyannal.

2022. aug. 20. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!