Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Operátor csak operátorral...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Operátor csak operátorral ismerkedjen vagy hogy van ez kedves nők?

Figyelt kérdés
2022. aug. 20. 14:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
67%
Ha pocakos vagy csak pocakossal.
2022. aug. 20. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
76%

Dehogy is!


Operátor szabadon ismerkedhet! Közmunkással, takarítóval, wc-pucolóval, temető-gondnokkal, parkkondozóval, targoncással, segédmunkással!

2022. aug. 20. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
94%
Hasonló pozícióban könnyebben ismerkednek az emberek, hiszen nap mint nap együtt dolgoznak és máris van valami közös érdeklődés. Bár a helyedben nem csak kizárólag munkahelyen keresgélnek!
2022. aug. 20. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
93%

Az operátor lenézett, miszerint nem tudom mi az igazi munka , biztos elkényeztetett vagyok, meg csak költeni tudom a pénzt. Mindezzel azután támadott le, hogy kérdezte mivel foglalkozom, és válaszoltam, hogy tanulok egyetemen még, mellette hol dolgozom hol nem, ahogy az órarendem engedi.


Úgyhogy a következő randim sikeres lett egy informatikussal, aki egyetem mellett is halálra dolgozta magát egyébként közműnél, mégsem kaptam soha tőle ilyen megjegyzést, akkor sem, amikor szó szerint semmit nem csináltam abban az időszakban míg ő 12 órákat húzott le. (,Ja és NEM, egy percig sem tartott el soha, szigorúan ragaszkodok a mai napig ahhoz, hogy mindent felezzünk, sőt hónapokig csak az én keresetemből éltünk amíg pályakezdőként nehezen helyezkedett el🤷🏼‍♀️)


Summa summarum: az operátor csak operatorral ismerkedjen, ha nem tudja lekuzdeni a komplexusait, es kivetiti a masikra, miközben annak egy pejorativ gondolata sem volt rola.

2022. aug. 20. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
81%
Suba subához, guba gubához
2022. aug. 20. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
96%

Am a 4-es írta le tökéletesen a dolgot. Férfi vagyok, és én is csak akkor ismerkednék operátor lánnyal, ha látnám, h intelligens, nem frusztrált, el tud tekinteni attól, hogy kinek mi az állása (én el tudok).

Amúgy meg nem. Miért nem? Azért, mert az operátor (de egyébként a takarító) lányok többsége (tisztelet a kivételnek) rettentően frusztrált, azt hiszi más nem dolgozik, ugyanakkor irigy és rosszindulatú is. Erre én nem vagyok kíváncsi.

2022. aug. 20. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
90%
Annyira unalmasak és gázok ezek a kérdések. Azzal ismerkedsz akivel akarsz, nem a szakmádon múlik kinek jössz be.
2022. aug. 20. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Meg kell nézni, hogy milyen színű pötty van a homlokán és csak olyan színű pöttyöt hordó nők jöhetnek szóba.

De ezt a szülők jól tudják, akik leszervezik az esküvőt.


Na, lépek is mert ki kell mosni a turbánom.

2022. aug. 20. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
93%
Igen. Operátor csak operátorral. Most jobb?
2022. aug. 20. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
64%
Mi az az operátor?
2022. aug. 20. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!