Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kinek hogy jött össze, hol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek hogy jött össze, hol vagy hogyan sikeres a mai társkeresés?

Figyelt kérdés

Ha zárkozott típusú ember vagyok, a munkahelyen nem tudok mert össze vagyok zárva a gyárban egy 15 külön korosztályú és családos emberekkel, így marad az internet, vagy más egyéb helyet nem tudok.


Szerintetek léteznek még olyan közvetítői irodák mint régen voltak ahol be megyek fizetek egy tagsági díjat, és a fényképemmel és le írásommal hogy sac per kábé milyen ember vagyok össze hoznak randikat hasonló karakterű emberekkel? Vagy ezek örökre meg szűntek?


Más hasonló zárkozott ember hogyan keress magának társat?



#nők #modern társkeresés
2022. aug. 20. 15:52
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
53%
Egyetemen, koliban, gimiben, barátokon keresztül, edzésen, egyéb hobbi kapcsán, rendezvényeken, kutyasétáltatás közben, tanfolyamon, buszon stb.
2022. aug. 20. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
A mai körülményeket már nem ismerem, de én pl kicsit több mint 12 éve vagyok a párommal, egy ingyenes netes társkeresőn ismerkedtünk meg. 1,5 év múlva össze is házasodtunk.
2022. aug. 22. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!