Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan változott a párkapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan változott a párkapcsolati piac 2021 óta?

Figyelt kérdés

Könnyebb most a csajozás férfiként, vagy nehezebb. Mi az oka ennek?


Főleg blackpilled és redpilled férfiak válaszát várom, 37f incel válaszát leszámítva (a blackstreet boysos választ már láttam sokszor).



2022. aug. 25. 21:05
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
83%

Nincs parkapcsolato piac.


Egy a no eldontheti hogy akar e engem vagy sem. Vonzodik e hozzam vagy sem. Kerdes en mit teszek ezert meg. De en is eldonthetem h akarom e a not ha utkozben kiderul valami.


Egyebkent a kollegaim mind hazasok. Es nem nem szepfiuk. Valahogy nekik sikerul. Nekem nem. Ennyi.


Viszont keptelen lennek olyan szemmel nezni a nokre ahogy ti. Kb mintha egy aurcikk lenne vagy egy preda. Ez elborzaszt.

2022. aug. 26. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
74%
Semmi nem változott. Évezredek óta a normális és átlagos férfiak találnak, mindig akad pár lúzer, aki nem. Lehet ráfogni a covidra az éppen aktuális kolera járványra, ukrán háborúra vagy a törökök bevonulására.
2022. aug. 26. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
9%
Az elottem levo 2 ember egyebkent mi alapjan valaszolt a kerdesre? Egy simp es egy no?
2022. aug. 26. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
52%
Röhejes, hogy a normális, átlagos férfiakra mindenféle jelzőket aggattok.
2022. aug. 26. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
10: Ez igaz, de régen az átlagos pasiknak jóval több esélyük volt. Ma csak a jó pasiknak megy.
2022. aug. 26. 21:21
 16/22 anonim ***** válasza:
63%

most is van esélye.

látom, érzékelem a körülöttem élő embereknél.

átlag juci és átlag jancsi is párkapcsolatban van.


inkább azt látom gondnak h az átlag jancsi már nem kezdeményez, nem lép semmit, mert előre elkönyveli, h nem sikerül. persze ez önsorsrontó dolog, és ha így áll hozzá nem is fog.


ez a dolog most változóban van és meg kell találni az új egyensúlyt ahol abszolút elfogadható ha valakinek nem kell valaki. igen ez oda vissza működik. és nem esik össze csak mert ... el kell fogadni h mind a két nemnek van választási lehetősége. onnan kezdve h egyáltalán akar a párt - egészen addig h hány párja legyen.

2022. aug. 26. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
51%

"Ma csak a jó pasiknak megy."


Néha ki kéne menni az utcára.

2022. aug. 26. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
11! Ha nincs párkapcsolati piac, akkor szerinted mindenki szingli? Nahàt, tévedsz.
2022. aug. 27. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
Ha nem lenne párkapcsolati piac, akkor nem a Tinder lenne sikeres, hanem azok az oldalak, ahol érdeklődés meg személyiség alapján lehetett hozzánk illő párt találni.
2022. aug. 27. 19:44
 20/22 A kérdező kommentje:

"Egy a no eldontheti hogy akar e engem vagy sem. Vonzodik e hozzam vagy sem. Kerdes en mit teszek ezert meg. De en is eldonthetem h akarom e a not ha utkozben kiderul valami.":


Ha nem lenne párkapcsolati piac, nem kéne semmit se tenned érte. Ha jön egy nő, akivel összeillesz gondolkodásban, összejönne veled. A gyakorlatban ez azért nem működik, mert ezen felül a nőknek különböző elvárásai vannak, amik alapján osztályozzák a férfiakat. Ezért kell neked is "tenned", fejleszteni magad stb. Tehát te is látod, hogy a magasabb értékű férfiak kelnek el, azaz van piac.


"Egyebkent a kollegaim mind hazasok. Es nem nem szepfiuk. Valahogy nekik sikerul. Nekem nem. Ennyi.":


A legtöbb nekem is(de csökken az arányuk, most vált az egyik). Amikor beszélek velük, általában elmondják, hogy hosszú távu partnerüket 10 éve szerezték be, amikor nekem is volt szexpartnerem, amiből lehetett volna valami, csak nekem nem kellett akkor még (mostmár jó lenne az a nő is persze).


"Viszont keptelen lennek olyan szemmel nezni a nokre ahogy ti. Kb mintha egy aurcikk lenne vagy egy preda. Ez elborzaszt.":


Én arról beszélek, hogy ők osztályoznak minket úgy, mintha árucikkek lennénk, nem emberek személyiséggel.

2022. aug. 27. 21:32
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!