Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg nincsenek már valamire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg nincsenek már valamire való férfiak?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy nálam 2 évvel fiatalabbal, aki a randizás során kedvesnek tűnt. Mondta, hogy nem nagyon van tapasztalata, mert sokáig magányos volt és most kezdett el nyitni új dolgok és emberek felé. Szimpatikus volt végig, aztán a harmadik randi végén eljutottunk oda, hogy lefeküdjünk. A szerencsétlen nem tudta a gumit felhúzni és addig szenvedett vele, hogy végül elröhögtem magamat és mondtam neki, hogy ezt akkor most hagyjuk rá.

Tényleg nem lehet már normális pasit találni?

A normális válaszokat köszönöm előre is, a hülyeségeket töröltetni fogom!

Üdv: Egy magabiztos nő.


2022. aug. 26. 07:36
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
90%

"Üdv: Egy magabiztos nő."


Inkább egy gyk-as incel

2022. aug. 26. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
83%

"Üdv: egy magabiztos nő"


Kedves magabiztos nő! Ismerlek titeket, mint a tenyeremet. Olyannyira magabiztosak vagytok, hogy elröhögitek magatokat szex közben, néhány negatív visszacsatolás, elutasítás után pedig az önbizalmatok kártyavárának darabjait rakosgatjátok össze, miközben a legtöbb, kevesebb külső és belső értékekkel ellátott férfiak ezeket átvészelik, hiszen kondícionálva vannak rá. Legtöbben (kinek nem inge...) lehengerlők, agresszívak és önteltek vagytok, nem figyeltek oda a másikra, csak saját magatokkal vagytok elfoglalva. Szóhasználatotok között gyakran előfordul a "szerencsétlen", "életképtelen", "nyomorék" és a "lusta dög". Taszítóak vagytok, de megtaláljátok a hasonló, sérült, kompenzáló férfiakat, a nyugodtabb, normálsiabb, csendesebb férfiakat pedig csak arra "használjátok", hogy kiéljétek rajtuk a magatok frusztráltságát, "én csak magabiztos vagyok" jelszóval.


Te most kifogtál egy olyn férfit, aki normális volt. Nem hülye, csak tapasztalatlan. Talán nem csak ürítésre használt volna. Talán idővel összeszoktatok volna. De nem. Kiröhögöd, eldobod, mint egy zsebkendőt.

(Ha nem tetszik, amit írtam, magabiztosan törölheted)

2022. aug. 26. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
91%
Nagyon gáz vagy. Nem hülyített a srác, mondta, hogy nem igazán tapasztalt. Valószínüleg rá is stresszelt a dologra pluszban, ezért is bénázhatott. Szépen leromboltad a maradék kis önbizalmát ezzel.
2022. aug. 26. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
100%
Te is semmire való vagy. 😅
2022. aug. 26. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
84%
Incel vince gyerök Trollkodik!
2022. aug. 26. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
30%

Megfigyeltétek, hogy mindenki k....a magabiztosnak és fontosnak érzi magát csak éppen másokba szarik bele?


"Valamire való" férfiak. Vagyis olyan férfiak, akiket LEGALÁBB élvezésre tudsz használni? Vagy aki legalább ad VALAMIRE VALÓ összegeket, mint a sarki ATM? Le lehetne szállni kicsit a magas lóról, kiscsillag. TE valamire való nő vagy? Vagy annyira VALÓ, hogy a puncidba élvezzen egy férfi?


Ha pedig annyira magabiztos lennél, mint amennyire állítod magadról, nem itt tennéd fel ezt a kérdést, ezen a szutyok oldalon.

2022. aug. 26. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
100%
Valamire való nőkből is igen nagy a hiány!
2022. aug. 26. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen hozzáállással nem is érdemelsz normális valamire való fèrfit, hagyd meg inkább a normális nőknek.
2022. aug. 26. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
84%
Napi kezdő Incel kérdésünket olvashatták.
2022. aug. 26. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
83%
Nekem szex közben leesett az ágyról😄. Nevettem egy picit, aztán lementem mellé és folytattuk.
2022. aug. 26. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!