Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy kapcsolatban jóval...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy kapcsolatban jóval többet keres a férfi a nőnél akkor a nő aranyásónak számít?

Figyelt kérdés
A jóval többet alatt azt értem h minimum 200evel tobb a fizuja.
2022. aug. 26. 12:08
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
81%

Nem únjátok már?


Mellesleg egy aranyásót hidegen hagy +200 ezer. És az egyébként is minden, csak nem jóval több.

Szerintem az első randira mindenki az utolsó havi fizetési papírral menjen.

2022. aug. 26. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem nem a vagyoni különbségektől lesz valaki aranyásó vagy sem, aranyásó lehet egyenlő keresetűek között is a nő, ha mindenáron a pasi pénzét akarja lehúzni és a sajátjából meg nem ad soha. Plusz ami szerintem az aranyásót megkülönbözteti attól, aki csak jól választott, az az, hogy előbbi esetben a nőt nem vagy csak kevéssé érdekli a férfi kiléte, első sorban az szempont számára, hogy anyagilag mit tud nyújtani neki. Míg normál kapcsolatban tökmindegy, mekkora a különbség az anyagiakban a két fél között, tökmindegy, kinek a javára, ha szeretik egymást és támogatva tudnak együtt haladni a céljaik felé, akkor az már nem aranyásás egyik részről sem, ha a másik többet keres. Főleg, hogy tényleg vannak olyan szakmák, amikkel híresen jól lehet keresni, másoknál meg bekorlátozza a lehetőségeket az állam pl.


Amúgy a férjem klasszisokkal többet keres nálam, nem csak 200e-vel, ev programozó, külföldi megbízásokból él(ünk), értelemszerűen külföldi árakon, én meg sima mezei alkalmazott vagyok egy multinál itthon. Az én fizetésem sem olyan borzasztó rossz, de kb negyede a férjem által hazahozott átlagnak. Nem érzem magam attól még aranyásónak, mert egyrészt nem ezért választottam páromnak (amikor megismerkedtünk, mindketten egyetemisták voltunk, himihumi munkákkal himihumi fizetésekért, és gőzöm sem volt róla, hogy amúgy programozóként jók a lehetőségei a munkaerőpiacon), másrészt meg mert a kapcsolatunk nem a pénz körül forog. Vannak nyilván anyagi céljaink, amiket szeretnénk elérni, amiket tervezünk, de a mindennapokban ez csak mérsékelten jelentkezik, és akkor is inkább olyan szempontból, hogy most próbáljunk meg kicsit spórolni ezen vagy azon, hogy hamarabb elérjük az említett célokat.

2022. aug. 26. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
74%
A minimum 200 000 relatív. A szüleim mindketten orvosok, édesapámnak több mint 41, édesanyámnak 39 év szolgálati ideje van - ennek következtében a bértábla alapján a különbség 200 000 forint körül van, de aligha hinném, hogy úgy, hogy mindketten 1 millió felett keresnek és több mint 40 éve házasok, bárki fejében megfordulna, hogy édesanyám aranyásó lenne.
2022. aug. 26. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
75%
4. Jaaa nekem is vannak ilyen "bitcoinos milliárdos meg tőzsdéző" ismerőseim, mindegyik spórol hónap végén buszjegyre. Nyilván meg lehet ebből gazdagodni... Hát nyilván.
2022. aug. 26. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
77%

Attól függ kit tekintesz aranyásónak. Szerintem az aranyásó olyan személy, aki kizárólag pénz miatt jött össze/van együtt valakivel.


Amennyiben a példádban szereplő nő csak azért jött össze a férfival, mert így mindenét fizeti, akkor aranyásó - viszont ez szerintem nem 200e forintnál kezdődik.

2022. aug. 26. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
70%
1r azerz bankszamlán 50 millas kocsin luxuskecorol latnád azt h nem buszjegyre spórol..
2022. aug. 26. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
73%
14 re ment előző
2022. aug. 26. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
73%
Ez attól függ hogy az adott nőnek volt 5 kapcsolata eddig és mind az 5 nèl a férfi jómódú volt hozzá képest, akkor kicsit gyanús hogy ha nem is erősen goldigger de mindenképp anyagias a hölgy.
2022. aug. 26. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
73%

Nem ettől számít aranyásónak, hanem attól, ha EBBŐL A CÉLBÓL jött össze vele.


Ezt pedig csak ő tudja, senki nem lát bele a gondolatai közé, mondani vagy hazudni bárki bármit tud.


Ha szerelemből jössz össze Elon Muskkal, miközben egy mérnökgyakornok csaj vagy a Teslánál, akkor nem vagy aranyásó, hiába mondja rád a közvélemény. Te legbelül tudod, hogy szereted az embert.


Ha orosházi cigánylányként azért jössz össze egy határon túli, magát magyarosított magyarral, mert szakmunkásként nálad 15 évvel idősebb létére összedobott egy saját lakásra és nem szeretnéd albérletbe szülni a pulyát és szerelmet színlelsz mert úgy vagy vele, hogy egy fokkal szebb az ember az ördögnél, akkor aranyásó vagy. Akkor is, ha a környezeted nem tart annak.


Végül pedig az sem aranyásó, akitől bármelyik szinten a férfi várja el, hogy költse az ő pénzét, mert erre gerjed vagy ettől élvez el, hogy állandóan azzal cseszteti az amúgy teljesen normális nőt, mint egy drogdíler a tiszta embert, hogy itt a pénz, miért nem szólsz, költsed, akkor is megveszem neked az én pénzemből akaratod ellenére is, mert ééén vagyok a férfi a csúcshím.

2022. aug. 26. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
82%

#4: Én nőben ismerek olyanokat, akik hasonló szinten gazdagabbak, mint a randipartnereik és elvárnák a szegény, nincstelen férfiaktól azt, hogy felesbe fizessék az éttermi számlát, ahova csak a nő miatt ment be a srác, vagy kifizetik neki egyszer, aztán húzzák a szájukat, hogy ő nem hívja őket vissza.


A vagyoni, fizetésbeli különbségek már csak ilyenek... Csak míg a nőket már attól ünnepli a társadalom, ha felesbe fizetik a saját részüket meg szóbaállnak szintjük alatti férfiakkal, addig a férfiaknál egy "ez lenne az alap" a komment, ha ő kifizeti a nő részét is és ha szintjén felül választ, akkor az a baj, miért nem a saját szintjén keresgél, így járt, ha szintje alatt akkor szemét, tuti hátsó szándéka van, be akarja hülyíteni szegény kis kiszolgáltatott helyzetben lévő nőt, jampiskodni akar a gyártósori fizetésével a közmunkás lányoknál, szégyellje magát, ha pedig szintjén választ (amit csak véletlenszerűen tud megtenni, mert ha célzottan keres úgy, hogy ő is maximum havi 150-250 ezres fizetéssel rendelkező, diploma nélküli lányt keresne, akkor nincs az, aki társkeresőn jobbra húzná), akkor szintén ilyen alapigazság fog elhangzani, hogy "hát ez az élet rendje, mindig a férfiaknak kell a nőkre költenie, mert ők szülik a gyereket".

2022. aug. 26. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!