Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csúnya, elhízott nők, összejön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csúnya, elhízott nők, összejönnétek egy hasonló férfival?

Figyelt kérdés
2022. aug. 30. 14:48
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
52%
Ez úgy van hogy a dagadt kacsa típusú alacsony nőknek is minimum a nem elhízott átlagos férfi ami megfelel. De ha nem 70 kg a pasi hanem 90 akkor elmondja minden undorító disznónak. De ha a nő 160/90 akkor mi fogadjuk el a hercegnőt.
2022. aug. 30. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
80%
Rengetegszer futottam bele abba is, hogy elefántra módon elhízott nők, magukat ducinak definiálják. Több mint 100 kiló, bojler test és akkor ducinak, vagy teltkarcsúnak mondja magát😃
2022. aug. 30. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
65%
9 # Sőt,továbbmegyek! Sportos, magas, diplomás férfit keresnek! 😃 Aki nagyon elhízott, az pedig "nőiesen telt", "asszonyosan telt" alkatúnak írja le magát! 😄 Beszarás!!
2022. aug. 30. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
65%

Egyre több az elhízott nő, és sajnos főleg a fiatalok.Strandon látni és el lehet szörnyedni....Durung láb, óriási fenék, szatyorként lógó mellek, és puha, nagy kelt tészta szerű hasak,toka. Mellé pedig idegesítő lármázás,folytonos telefonálás, és közben szinte egyfolytában evés, falás.Olyan kövér nők a 40 alattiak körében sosem voltak, és annyian sem,mint ma. Persze,ha egy férfi pocakos,az sem szép, de arra mindent lehet mondani....ha nőkön van 20-30 kg, az még egy kis párnácska és az még belefér. Hát nem fér bele,mert ahogy idősödnek,egyre rosszabb lesz az egészség, nemcsak a kinézet.

A kilókat csak az igények mennyisége haladja meg.....

2022. aug. 31. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Olyannal, akit a társadalom csúnyának tart, én meg nem (igen, volt már rá példa, nem is egy), igen - expárom is el volt hízva, objektívan nézve nem volt egy modellarc, de nekem tetszett (nem külső és nem pénz miatt mentünk szét, mielőtt valaki rákezdene). Ha nekem nem tetszik, akkor nem, akkor sem, ha a férfiaknak többségének nem tetszem. Akkor inkább maradok egyedül.
2022. aug. 31. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Soha nem érdemes a súlyt a magassággal összevetni,mármint másokéval,

mert nagyon eltérő arányok lehetnek.Van olyan barátnőm,

aki 165cm és 74kg, de egyáltalán nem tűnik kövérnek,mert izmos,

és egyenletesen oszlik el rajta, szép nagy cickói is vannak.

Szóval nem mindegy hogy az a súlyfölösleg hogyan oszlik el.

2022. aug. 31. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
Csúnya nem vagyok de igen, elhízott. Ha úgy tetszik mollett dagadt telt stb. Bejönnek a nagy duci pasik.
2022. szept. 11. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!