Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egyből szakítanál, ha a párod...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyből szakítanál, ha a párod szeretné használat után a harisnyáid kicsit szagolgatni?

Figyelt kérdés
2022. szept. 2. 23:33
 1/10 anonim ***** válasza:
67%
Miért akarnék ezért szakítani?
2022. szept. 2. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Mert beteg dolog?
2022. szept. 2. 23:44
 3/10 anonim ***** válasza:
69%
🤷🏼‍♀️
2022. szept. 2. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
74%
Ez gusztustalan! Fogadjunk még a nyálát is belekeveri a szádba a nyelvével! Az ilyentől minden kitelik! Szakíts vele, mielőtt kitalálná, hogy a péniszét meg a hüvelyedbe fogja rakni! Felháborítóak ezek a pasik! Pffúúújjj... ppfffúúújjj...🤮🤮
2022. szept. 2. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

#4

persze rúgj belém, nem vagyok még eléggé depresszis

2022. szept. 2. 23:58
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Kérdés, hogy neked tetszik-e, hogy ennyire kedvel? Kérdés, hogy te ettől függetlenül szereted-e? Mit tudnál ebből kihozzni? Értem azt, hogy a szexbee-, a kapcsolatotokba bele tudnád vinni ezt a furcsaságot úgy, hogy elfogadhatóbb verzió legyen belőle?
2022. szept. 3. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
17%
Igen. Nem egy gusztustalan korccsal járok, hanem egy emberrel. A kutyát is felrúgom, ha ilyet csinál.
2022. szept. 3. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
90%

Ami engem illet, ez olyan dolog, amit jobban szeretnék nem tudni. Én kevés, az átlagtól eltérő igényt tudok elfogadni a saját kapcsolatomban. Amíg nem engem érint a kérdés, addig nem hat meg, ki, mivel, mit csinál, de a páromtól elvárom, hogy átlagos igényei legyenek. Számomra érthetetlen a koszos és/vagy nem szexuális töltetű dolgok iránti vonzalom, ahogy a segglyuk, láb, fül, hónalj, testzsír, hízás, pisi-kaki, iránti érdeklődés is. Vannak sokkal toleránsabb emberek nálam, őket kell megtalálnod ezzel.

Nem hiszem, hogy ennyi miatt szakítanék, egyik miatt se a fentiek közül, de mellettem soha nem lenne igazán boldog egy, az általánostól eltérő vagyakkal rendelkező férfi, mert soha nem érezné, hogy teljes mértékben elfogadtam és kiélni se nagyon tudná ezeket a vágyait.

Ezért lenne fontos az általánostól eltérő dolgait közölnie mindenkinek valahol az ismerkedési kapcsolat során. Mert így lenne eldönthető, hogy a pár két tagja szexuális téren összeillik-e. Megelőzhető lenne az, hogy valaki később érzelmileg sérüljön.

2022. szept. 3. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
70%
Khm throll.
2022. szept. 3. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Abszolút nem!

Ha tetszik neki csinálja nyugodtan végülis az enyémet szagolgatja és nem másét

2022. szept. 6. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!