Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek jó vagy rossz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jó vagy rossz hatással volt a társkeresésre, ismerkedésre a közösségi média, facebook vagy az internet széleskörű használata? Akár férfiként, akár nőként mi véleményetek erről?

Figyelt kérdés
2022. jan. 2. 11:44
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Inkább csak előhozta azt ami amúgy is megvolt az emberekben, csak nem tört a felszínre :)
2022. jan. 2. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
79%

Rossz.

Az embernek megvolt a véleménye, igénye.

Ezt formálta az ő kis közössége, baráti köre.

Aztán az internettel ez szélesedett.

2022. jan. 2. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
70%
Számomra jó. Pár év aktív használattal sok 100 emberrel tudtam beszélgetni. Le tudtam vonni egy következtetést ezekből, hogy kit is keresek. Így könnyebb volt szelektálni. Net nélkül ez nem sikerülhetett volna.
2022. jan. 2. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
51%

Katasztrofális hatással volt. Nem csak a társkeresésre, párkapcsolatokra, hanem mindenre.


Főleg a nőknél okoz mindenféle problémákat, a folyamatos ego tuning-lealázás, hullámvasút, és mások látszat életének kukkolása.


Férfiak talán ellenállóbbak, de sokan mondják, hogy ha akar kis önbizalmat, messze elkerüli az online társkeresőket, mert a felső 20%-on kívül csak kudarcokat gyűjthet ott.

2022. jan. 2. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 FoxtrotLidérc ***** válasza:
50%
Rossz, mert elfelejtettek sokan KEZDEMÉNYEZNI a való életben. Persze, neten mindenki "jólmegaszongya", de IRL? Semmi...
2022. jan. 2. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Számomra jó hatással. Ennek köszönhetően ismertem meg a szerelmemet, akivel 5 éve vagyunk együtt. Én sosem hittem, hogy a netes társkeresés által párra vagy legalábbis igazi társra találhat az ember. De ha ez nem lett volna akkor mi sem lennénk együtt.
2022. jan. 2. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

A közösségi média eltávolította egymástól az embereket. Kapcsolattartás már csak üzenetek formájában történik. Az élő találkozások iránti igény meg csökkent általa. Ennek következménye, hogy egyre több huszonéves szűz van.

Másik következménye, hogy nem ragaszkodnak már egymáshoz annyira. Ha valami baj van a párjukkal, inkább cserélik, minthogy megpróbálnák megoldani. Elvégre egy applikációt kell csak letölteni és máris találhatsz új párt.

2022. jan. 2. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
#5 irl már az zaklatásnak számít. Jóreggelt!
2022. jan. 2. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Most ez nagyon egyénfüggő! Pl Robi egy amúgy is könnyen csajozós típus, neki a net segített hogy még több nőt dughasson meg. Mert net nélkül csak a közeli ismerősei közül tudott volna kalandozni.


Aztán ott van Pistike, akinek 5 évben egy nő jött össze, mert csak egy átlagos kinézetű fickó. A net miatt meg már 1 db nőre se számíthat élete végéig se, mert több millió Pistike is ott nyomul ugyanott mint ő. Miért pont őt választaná Juliska ? Mikor neki Géza is ír aki sportosabb és több pénze is van? 🤭


Szívesen

2022. jan. 2. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!