Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az emberek mekkora része nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az emberek mekkora része nem tud egyáltalán komoly párkapcsolatot kialakítani?

Figyelt kérdés

Most a csapból is az folyik, hogy milyen nehéz párt találni meg hogy akik párkapcsolatban élnek is elég könnyedén váltanak, ha úgy érzik, hogy számukra nem kényelmes a dolog. Ma egy városi fiatalnak az átlagos párkapcsolata olyan 2-3 év körül lehet.

Szóval akkor van a társadalomnak egy olyan rétege, akik klasszikusabb formában hosszútávra elköteleződnek, vannak akik egyik össze-vissza kapcsolatból bukdácsolnak a másikba és vannak akik el sem jutnak addig, hogy komoly párkapcsolatuk legyen. Utóbbiak aránya mekkora lehet? Gondolom azért férfiak körében több ilyen eset van, ha ennyire divatos téma lett az incel jelenség az utóbbi években.



2022. szept. 4. 22:35
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Kérdés az, hogy mit jelent számodra, hogy "komoly kapcsolatban tud lenni". Mert, ez így tök relatív. Tudok olyan párkapcsolatot, ahol nem laknak együtt a felek, 8 éve vannak együtt és sokszor csak heti egyszer találkoznak. Na, hát rájuk páran simán megmondanák, hogy ez nem is komoly, pedig nagyon mélyen passzolnak, csak nekik így jött ki. Másnak az is komoly, ha van házasság, gyerek... Csak épp egész nap veszekszik a 2 fél.


Normális, kiegyensúlyozott kapcsolatra nagyon, de nagyon kevés ember alkalmas, mert annyira tele van a többség frusztrációval és annyira borzalmas az önismeretük. Azt mondom, hogy jóindulatú becsléssel talán az emberek harmada-negyede alkalmas rá. Negatívabb szemlélettel talán a 10%-uk.

2022. szept. 4. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha belevesszük azt, hogy Mo.-n rengetek a válás, megcsalás, és tsi., tehát azok is a tehetetlen lúzer kategóriába tartoznak, akkor 40-60%.
2022. szept. 5. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

10 közelebbi haverom / barátom közül 2-nek van komoly párkapcsolata. A többieknek maximum néha-néha futó kalandok, egyéjszakások, de kb. a felének évek óta gyakorlatilag semmi.

Ebből kiindulva az emberek elég nagy %-a nem tud szerintem kialakítani komoly párkapcsolatot. Sőt, nem komolyat, hanem semmilyet sem.

2022. szept. 5. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

#3

Ez elég beszédes szám. És milyen korosztály a baráti köröd?

2022. szept. 5. 08:59
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egyetlen kivételt leszámítva csak kínlódások voltak, más jelzővel nem lehet illetni őket. Egyszerűen senkivel sem vagyok kompatibilis, egyetlen embert nem lehet mutatni, aki illene hozzám, úgy tényleg igazán. Nem tudom, hogy ez miért van, de eléggé megvisel. :(

De sok embert ismerek még, akik szintén ezzel kínlódnak, férfiak-nők vegyesen.

26-30 közötti korosztály vagyunk.

2022. szept. 5. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nem tudom, mennyire kepviselem a statisztikat, de 46 eves ferfi vagyok es rohadtul nem jott ossze egy tisztesseges parkapcsolat eddig es mar le is mondtam rola, mert logikusan latom es tudom, hogy ha eddig nem jott ossze, az nem veletlen es mar nem is fog. Felreertes ne essek, magas, sarmos, erdekes, az atlaghoz kepest jol szitualt ficko vagyok, gyermekem is van egy 6 eves kapcsolatbol. De nalam a tisztesseges parkapcsolat ott kezdodik, hogy egyutt maradsz az illetovel, alapvetoen testi-lelki harmoniaban, erzelmi biztonsagban eltek, rendszeresen kivanjatok egymast es Feldmar Andras szavaival elve jobban erzitek magatokat a borotokben a masik szeretetetol.

Valoszinu Anyukam korai elvesztese is okozoja lehet, hogy nem talalom a helyem egy eletre szolo parkapcsolatban.

Ugyanitt keresem parom privat uzenetet varva, de ez csak vicc volt 😁

Koszi, hogy leirhattam.

2022. szept. 5. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

29-30 éves korosztály. A közeli barátaim közül (5 fő) 2 házas, 1-nek évek óta tartó kapcsolata van, 2-nek amióta élnek, senki.

Valamiért, nem mernek kezdeményezni, meg szerintem túl válogatósak. Pedig, állás, lakás, kocsi, minden megvan.

És hogy én se maradjak ki, én is alkalmatlanok táborát erősítem. Nekem ment át a legtöbb lány a kezem alatt, de én megunok mindenkit. A csajozás, kialakítás jól megy, de én képtelen vagyok elköteleződni.

Pár évvel ezelőtt megismertem egy lányt, akivel először éreztem azt, hogy szerelmes vagyok. Ő szakított és én azóta nem találom a helyem egy lány oldalán sem. Ha meg valakivel egész jó, őt meg pár hónap alatt megunom és mindig az újra vagyok kíváncsi. Ez van.

2022. szept. 6. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
3-as vagyok: 28-36 év közöttiek vagyunk. A legtöbbünknek volt komoly kapcsolata, de vagy nem sok, vagy nem tartott túlzottan sokáig egyik sem. De van olyan akinek még komoly kapcsolata se mvolt 30 éves korára.
2022. szept. 6. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!