Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A munkahelyemen tetszik egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A munkahelyemen tetszik egy nő, hogy mondjam e neki?

Figyelt kérdés
Ráadásul van barátja. Hogy mondjam el neki hogy valamiért izgalomba hozz ha ránézek, és azt akarnám hogy leszopjon? Az a furcsa hogy szimpatikus lehetek neki. Vagy csak udvariasságból látszik kedvesnek. Nehéz eldönteni.
2022. szept. 7. 06:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%
Igy ahogy leirtad, ez nagyon romantikus, tuti siker lenne.
2022. szept. 7. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Hat igen! Nem egy értelmiségi a csaj. Szóval ki tudja lehet csak viccnek venné. 😀
2022. szept. 7. 06:36
 3/12 anonim ***** válasza:
70%

Egy tapogatózás azért nem.lenne rossz előbb... kimenni szünetben kettesben ebédelni, vagy kávéra, vagy hasonló...


Aztán ha van valami összhang, meg látsz rajta valamit az irányodba, akkor lehet előrébb lépni. Tehát elúbb korbácsold fel az ő vágyait is, flörtölj, ilyesmi. Tehát legyen egy kis petting a szex előtt

2022. szept. 7. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Zsák a foltját...

Lehet hogy megtaláltátok?

2022. szept. 7. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Nem merem megkérdezni. Pedig nem

Vagyok töketlen. De a pasija is itt dolgozik és kb 5-8 évvel fiatalabb nálam.

2022. szept. 7. 07:20
 6/12 anonim ***** válasza:
84%
Jaj, ugy csinalsz, mintha gatlasos lennel, kozben meg egy gatlastalan senki vagy. Ha elore tudod, hogy milyen szanalamas vagy, akkor miert nem szopod le magad, hogy kiereszd a feszultseged?
2022. szept. 7. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

6


Mi a bajod? Kettőnk közül szerintem te lehetsz feszült.

2022. szept. 7. 08:20
 8/12 anonim ***** válasza:
93%
Szop, le szépségem.... Amerikai Pite 🤡🤡
2022. szept. 7. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nem láttam azt a filmet. De nem vagyok annyira agyilag nulla hogy a proli vígjáték le kössön.
2022. szept. 7. 10:43
 10/12 anonim ***** válasza:
82%
Nem vagy proli, csak épp úgy viselkedsz és gondolkodsz. (:
2022. szept. 7. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!