Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan menjek oda ehhez a lányhoz ismerkedni az egyetemen?

Figyelt kérdés

Az a lényeg hogy egyetemen van egy nyelvi kurzus, amire az említett lány és én is már 1 éve közösen járunk. Eddig nem beszélgettem vele, és most pont emiatt estem gondolkodóba, hogy 1 év után hogyan lehetne megközelíteni, amikor "klikkesedet" a csoport, neki is van 2-3 barátnője, többnyire velük van. Mit tanácsoltok? Hogyan menjek oda hozzá? Én úgy gondolom hogy ha vannak 4en barátnők, nem biztos hogy annyira örülnének nekem hogy a semmiből odamegyek ötödiknek....de akkor mit csináljak szerintetek, inkább tegyek le róla?


20/f



2022. szept. 8. 18:17
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
20%
Szerintem sehogy. Ha tetszenél neki már rég a tudtodra hozta volna.
2022. szept. 8. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Amit az #1-es ír, az kissé durva, viszont annyiban van benne valami, hogy ha semmilyen jelet nem kaptál tőle, hogy tetszenél neki, akkor jobb, ha inkább békén hagyod.
2022. szept. 8. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
86%

Max. a kurzusról tudsz nyitni feléjük, mind a 4-el beszélned kellene. Illetve ahogy írták, semmi közötök egymáshoz, még egy szemezés sem volt köztetek. Nem akar ismerkedni, főleg nem veled.


Inkább járj el egyetemi bulikra, eseményekre, kérdezz körbe ki hova megy a közeljövőben. Ott ismerkedj, haverkodj, beszélgess másokkal és szerezz barátokat. Lesznek lányok, akikkel alakulnak majd dolgok.

2022. szept. 8. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
6%
Inkább Tinderezz, legtöbb nő azt használja már (szép nők meg főleg). Élőben már nem szokás ismerkedni, nőknek már nem kell elviselni a sok lúzer próbálkozását, ha egyszer Tinderen a legjobbakat is leakaszthatják pillanatok alatt...
2022. szept. 8. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
77%
Többen írjak, hogy hagyd békén, mert nem kaptál jelet tőle. NE hagyd! Te sem adtál még neki jeleket, akkor ennyi erővel ő is pontosan ugyan így gondolkodhat. Igenis lógj velük, de ne 0-24, szerezd meg a nő telefonszámát vagy facebookját, onnan már "könnyű"
2022. szept. 8. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
71%

5-ös jól mondja, menj át stalker creep üzemmódba.


#metoo #feminismforeva

2022. szept. 8. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

"többnyire velük van"

Tehát nem mindig.

Akkor odamehetsz hozzá.

2022. szept. 8. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
0%
5: PTSD -t és örök nőkkel szembeni bizalmatlanságot akarsz neki okozni? Én ezt csináltam és blackpiller lettem, most meg elbukom a randikon.
2022. szept. 8. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
37%
#8 mi az a PTSD?
2022. szept. 8. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
61%
#8 mi az a "blackpiller"?
2022. szept. 8. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!