Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan menjek oda ehhez a lányhoz ismerkedni az egyetemen?

Figyelt kérdés

Az a lényeg hogy egyetemen van egy nyelvi kurzus, amire az említett lány és én is már 1 éve közösen járunk. Eddig nem beszélgettem vele, és most pont emiatt estem gondolkodóba, hogy 1 év után hogyan lehetne megközelíteni, amikor "klikkesedet" a csoport, neki is van 2-3 barátnője, többnyire velük van. Mit tanácsoltok? Hogyan menjek oda hozzá? Én úgy gondolom hogy ha vannak 4en barátnők, nem biztos hogy annyira örülnének nekem hogy a semmiből odamegyek ötödiknek....de akkor mit csináljak szerintetek, inkább tegyek le róla?


20/f



2022. szept. 8. 18:17
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
96%

Egy nyelvi kérdéssel simán odamehetsz még a lánytársasághoz is, nem kell azonnal őt megszólítanod. Kezdheted úgy hogy "lányok... és aztán feltezed a kérdést, zhból, mikor vizsgáztok, ha hiányzol, elkérheted az anyagot.

Én is egy 4-es lánytársaság tagja vagyok, egyszer egyedül ültünk a teremben, beszélgettünk, amikor egy random srác bejött, megkérdezte zavarna-e minket ha itt eszik, mi mondtuk, hogy nem. Néhe-néha beleszólt a beszélgetésünkbe, de mivel laza, magabiztos és kedves volt, nem volt egyáltalán fura vagy zavaró. Inkább szórakoztató.

2022. szept. 8. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
76%

#11


Amúgy jól nézett ki?

2022. szept. 8. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
12/ Külsőre olyan 10/7, de nekem nagyon bejött, hogy ennyire magabiztos volt, így ezzel együtt 10/10.
2022. szept. 9. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha én magamból indulok ki...(sosem mertem és nem is szerettem én kezdemenyezni, mint lány) Sztem 50-50%-rá az esélyed, hogy egy randira igent vagy nemet mond. Nem minden házasság története kezdődik úgy, hogy "elsőre megláttam és megszerettem". Véleményem szerint jobb megpróbálni és elbukni, mint a "mi lett volna ha" járna a fejedben aztán.
2022. szept. 9. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

#13


Köszi a választ, értem.

2022. szept. 9. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

Ne hagyd annyiban. Én velem egyetemen volt hasonló. Két óránk volt együtt a lánnyal, részemről tényleg szerelem volt első látásra. Órán aktív voltam, ezzel elértem, hogy legalább arcról felismert. Bejelöltem facebookon (kezdd ezzel), ő írt rám egy beadandó kapcsán. Így elkezdtünk beszélgetni mindenféléről. Jól haladtak a dolgok, de végül több randi után bejelentette, hogy eljegyezték... Fura lány volt, Facebookon kihívó fotók, hostessként dolgozott, miközben az egyetemen mindenki társaságát betegesen kerülte...


A lényeg, hogy próbálkozz, nincs mit veszítened.

2022. szept. 14. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 NTBS ***** válasza:
Bátran odamész hozzá és pont.
2022. szept. 14. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!