Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nő vagyok, egy nagy multinál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nő vagyok, egy nagy multinál dolgozom. Van egy kollégám, akit havonta párszor szoktam látni futólag, még nem sokszor beszéltem vele, de NAGYON tetszik. Milyen praktikával hódítsam meg? Ő álmaim férfija.

Figyelt kérdés

Szeretném, ha megjegyezne, ha rám gondolna, ha pont hogy Ő

ő lenne az, aki azon agyal, hogy hódítson meg engem, és nem fordítva. Szeretném, ha megpróbálna randira hívni... Annyi fura praktika van a neten, de nem tudom nevelem melyik működne.


2022. szept. 11. 20:20
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
37%
7-es Leszűrted a lényeget! Olyan ostoba vagy, hogy neked úgyis mindegy.
2022. szept. 11. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Nincs praktika, csak a filmekben.

Beszélni kell. Neked kell őt meghódítanod.

2022. szept. 12. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem biztos, hogy a munkahelyen szokásos öltözéktől túlzottan eltérni pusztán a figyelemfelkeltés érdekében jó ötlet. Erőltetettnek és cikinek is kijöhet a dolog. Én is a spontán beszélgetést, barátságos közeledést, ismerkedést ajánlom. Később ráérsz majd alkalomadtán időnként kicsípni magad, ha alakul a dolog.


F

2022. szept. 15. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Na, haladtál valamerre?
2022. szept. 17. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!