Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Két fajta személy létezik: 1....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Két fajta személy létezik: 1. aki simán összeszed akárkit kialakít párkapcsolatokat maga körül; 2. aki egyszerűen taszítja magától az embereket. Ugye?

Figyelt kérdés

Én sajnos a 2. vagyok szerencsétlennek születtem, mert 22 évesen sem lett semmi párkapcsolatom. Nem akarok törődni vele, mert csak ideges vagyok tőle.

Inkább jobb elfogadni a tényt, mint hogy feleslegesen áltassa magát az ember azzal, hogy majd lesz egyszer?


2022. szept. 29. 13:32
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
20 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
En is a tsaszitast erzem .. nem a kinezet miat , lehet furcsanak tununk vsgy vagyunk is.
2022. szept. 29. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
36%

Nekem csak alkalom es normalis pasi hiánya miatt nincs soha barátom.

Nem járok szinte sehova, neten trógerek vannak.

De bárhol megjelenek veletlen ott biztos van akinek tetszem es kaocsolatot akarna csak en nem mert nem tetszik.


Aki siman összeszed bárkit annál szerintem nincs léc mindegy ki csak legyen.

2022. szept. 29. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ekkora koromban nekem sem volt senki, aki érdeklődött volna. Néha a barátnőim elvonszoltak pedig valami buliba, meg fősulin sok emberrel találkoztam. Aztán 23 évesen lett az internetről, ami akkor nagy szó volt :) Na de amint volt, akadt volna pár konkurencia kb. a semmiből. Vele 20 évig voltunk együtt, akkor megcsalt, kiraktam. Most meg túl sok is a jelentkező (mármint aki normális) és már nem érzem azt, hogy egy igazi lehetne, csak hogy mindegyikben van jó is, rossz is, persze ahogy bennem is, de megéri-e bárki egyáltalán az időmet vagy én az övét, s próbálom elképzelni, kivel milyen életem lehetne. Anno ilyen eszembe sem jutott, hogy hosszú távon gondolkozzak, hogy kompatibilitást nézzek, örültem az elsőnek és volt hitem, hogy nem véletlen ő az, és elég akarni, hogy jók legyünk. Fogalmam sincs, mi a tanulság. Talán, hogy az ember korlátai önmagában vannak, saját felelőssége, mit kezd velük. De sajnos az akarat sem elég, hiába szükséges.
2022. szept. 29. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%

3 fele ember letezik.

- jol nez ki

- gazdag

- ronda


Magadtol kitalod melyik, amelyik taszitja a noket.

2022. szept. 29. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Meg van aki összeszed bárkit, aztán lazán vágja a koponyájába a kisbaltát, mert csak. Ted Bundy és kollégái...?
2022. szept. 29. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%

#5


Teddy boy kifejezetten jóképű volt. Nőknek meg az számít.

2022. szept. 29. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A skatujád rekeszeitől függ hány csoportra osztod őket.
2022. szept. 29. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
#4 nem gondoltam volna hogy a gazdagság is egyfajta kinézet 🙄 (értsd, a gazdag ember is vagy jól néz ki, vagy ronda, a te kategóriáid szerint)
2022. szept. 30. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!