Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hatalmas probléma a társkeresé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hatalmas probléma a társkeresés terén is, ha nem vagyok az a nagyon beszélgetők típus?

Figyelt kérdés
Az egyetemen nagyrészt egyedül szoktam lenni, van egy csoporttársam akivel nagyon jól megértem magamat és rengeteget tudok vele beszélgetni és órák után együtt szoktunk menni ebédelni. Észrevettem, hogy másokkal viszont egyetlen egy szót sem beszélgetek, mintha tudat alatt nem is akarnám őket magamhoz közel engedni. Engem nem ez zavar, hogy ilyen vagyok, hanem az, hogy mit gondolhatnak rólam mások, amiért ilyen csöndes vagyok, kibeszélhetnek vagy kigúnyolhatnak-e esetleg, és hogy mennyire rossz, hogy így ítélnek el, miközben egyáltalán nem is ismernek belülről, bár utóbbi az én hibámra írható. A lányokkal például egyáltalán nem tudok kommunikálni és az elmúlt években az egyetemen sem próbáltam meg. A hétköznapi életben sem megy a beszélgetés az emberek többségével mert ilyenkor csak arra gondolok, hogy mit is kellene mondanom és biztosan kellemetlen embernek gondolhatnak. Az ismerkedés a nőkkel természetesen esélytelennek tűnik. Egyébként mindig is ilyen csendes, visszafogott voltam, és szerintetek már ilyen is maradok?

2022. szept. 29. 21:34
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Akkor nem téged néznek levegőnek hanem te nem kommunikálsz ez a kettő nem ugyan az a dolog.

Ha nem próbálkozol és csak azt ismételgeted hogy nem megy akkor nem is fog menni.

Ez kb olyan mint az úszás ha nem tudsz úszni és csak azt ismételgeted hogy de te nem tudsz attól nem fogsz megtanulni. Úgy tudsz megtanulni úszni ha próbálkozol újra és újra, először lehet hogy pánikolva el akarsz merülni de a 10-20-30. alkalomra már fent fogsz maradni a víz tetején, majd komfortos leszel, elkezdesz haladni, új technikákat kitalálni és társai.


Kommunikáció a kapcsolat alapja, anélkül nem megy. Nem kell extrovertáltba átmenni egyből de az hogy nem tudsz megszólalni az elég nagy probléma.

2022. szept. 30. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Sokszor inkább azért nem próbáltam meg mert tudom magamról,hogy nem vagyok kellemes társaság. Másokat csak kellemetlen helyzetbe hoznék. Az egyetemen is látom,hogy mindenki milyen könnyen beszélget a másikkal. Én pedig teljesen kívülállónak tartom magamat. Hiszen megszólalni sem tudnék normálisan. Van bennem egyfajta gátlás és félelem az emberek irányába. Mert legbelül érzem,hogy senki sem venné jó néven, ha elkezdenék beszélgetni velük. Csak kinevetnének a hátam mögött,hogy ez a nyomorék meg mit is akar.
2022. szept. 30. 11:21
 13/14 anonim ***** válasza:
68%

Szar képek vannak rólad, az gond. De vannak.profi fotósok, akik segítenek ezen 30-60 ezerért csináltathatsz már portfólió fotózást tinderre. Szerintem megéri. Főleg introvertáltként, mert máshogy nem lesz esélyed.

Amúgy be lehet már írni az MBTI személyiségtípust is tinderen, javaslom beállítani.



Szóval visszatérve a kérdésre: vannak olyanok, akik nem tudnak meglenni egy intróval. De semmi gond, nekik soha nem kell megfelelned, ennyi. Másokkal viazont összeillesz. Sokak szeretik a nyugodt magabiztosságot. Előbbiből már van neked, utóbbiban kéne fejlődnöd. És fotókon is ezt kell bemutatni. Kb ennyi a javaslatom... a többi az önmagad.

2022. szept. 30. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Sehol sem található rólam egyetlen egy fénykép sem. És szerintem egy profi fotós sem tudna előnyösebbé tenni. Szerintem alapból undorodnak tőlem a nők.
2022. szept. 30. 21:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!