Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, akik drogoznak, társkereséskor miért tagadjátok le? S miért nem drogoző nőknél próbálkoztok?

Figyelt kérdés

2022. szept. 30. 22:12
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
69%
Mert tudják, hogy normális nő le sem köpné őket, mint ahogy a biszexuálisokat sem.
2022. szept. 30. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
17%

szia,

én mostanában nem drogozom, de egy időben nagyon, szinte pár naponta használtam könnyebb drogot. Szerintem ez nem olyan dolog sok esetben ami kizáró kellene, hogy legyen. Főleg nem egy mdma esetében.


De én pl nem próbálkozom senkinél mert veszett üggy bármi is.

2022. szept. 30. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Amikor ismerkedéskor a nő kijelenti h drog fogyasztó nem kelk neki. Ennek ellenére eltitkoljátok, tagadjátok. Összejöttök, majd előbb-utóbb kiderül, s megy a szétmenetel. Minek ezeket a fölösleges köröket megtenni?

Miért nem kezdetek olyan nőkkel akik szintén drog fogyasztók, s élvezzétek a tudatotok módosított változatát?

2022. szept. 30. 22:16
 4/15 anonim ***** válasza:
77%
Az is gáz amikor drogosnak néznek olyant a nők aki nem is csinalja..
2022. szept. 30. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Nyílván előfordulhat, de itt tényről van szó...
2022. szept. 30. 22:19
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Jó kérdés és bennem is megfogalmazódott már párszor.
2022. szept. 30. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
23%
És nektek miért a drogfogyasztó barmok jönnek be, mert ők a jóképűek a ti agymosott nézetetek szerint? Nem a tv-s sztárok alapján kellene felállítanotok, ki jön be...
2022. szept. 30. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
69%

A társkeresőkön a nők legalább fele drogos, csak legális drogokat fogyaszt.

Alig van olyan, aki bejelöli a dohányzáshoz és az alkoholhoz való viszonyát is, és mindkettővel elutasító.

Pedig van több fokozat is, de inkább nem jelölnek be semmit, hogy a szűrőkön ne essenek ki.

2022. szept. 30. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Az megint más, de ha kijelented h kösz az nem, de gerinctelenül belehazudik a képedbe h ő nem használ tudatmódosítókat. Majd idővel fura h személyiség zavaros, s kiderül h de, nagyon is... Nincs azzal baj h fogyasztják, csak hagyják békén azt aki kéri. De ezek olyan pofátlanok... Nem is értem mire jó nekik...
2022. szept. 30. 23:41
 10/15 anonim ***** válasza:
Majd idővel fura h személyiség zavaros," az lehet drog nelkul is .
2022. szept. 30. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!