Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 20 éves vagyok és valahogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20 éves vagyok és valahogy nem találok barátnőt. Mindenkinek van még azoknak is akikről sose gondoltam volna nekem meg nem megy. Se az ismerkedés része se az hogy tetszenèk bárkinek. Az a lényege hogy velem lehet a baj vagy analfa béta vagyok csak?

Figyelt kérdés

2022. okt. 15. 11:35
 1/4 anonim válasza:
mondjuk az analfabéta alapból. de amúgy nem könnyű manapság,hogy nézel ki körülbelül? átlagos vagy rosszabb?
2022. okt. 15. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
49%
Ugye ma még kiírod a kérdést, vagy 3X?
2022. okt. 15. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
69%
Itt fogsz tartani 15 év múlva is! Kösd fel a gatyad
2022. okt. 15. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Átlagos igazából de nálam csúnyább embereknek van
2022. okt. 16. 11:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!