Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Milyen szintre kellene fejlesz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen szintre kellene fejlesztenem magam, hogy egy az egyébként szerintem nem túl magas elvárásaimnak megfelelő nő vonzónak találjon?

Figyelt kérdés

Az elvárásaim egyébként:


- Tartsam én is őt vonzónak. Külsőre annyi, hogy általában a 35 alatti(nak kinéző) nők 80%-át annak tartom, fölötte már csökken ez a százalék, de mivel gyereket nem akarok, felőlem egy számomra vonzó 50-es is jöhet. Bár az már nagyon ritka meg ott az életstílusunk nem passzolna, ami inkább neki lenne probléma, mint nekem. Testalkatban a vékonytól a mérsékelten husisig oké, ha arcra bejön. Semmilyen ilyen szemszín, hajszín és egyéb kényességem nincs. Külsőre tényleg rengetegféle nőt vonzónak találok.


Viszont

- Ne akarjon gyereket. Ha van neki (idősebb korosztálynál főleg) az legyen felnőttkorú önálló.

- Legyen magas a libidója.

- VAGY szeresse az aktív tevékenységet (kirándulás, túrázás, utazások), vagy tartsa tiszteletben azt, hogy én nem fogok egész nap tespedni a filmek és sorozatok előtt, arra való a rossz idő meg a 40 fokos láz, hogy olyankor majd nézek filmeket. A fiatalságomat nem erre fogom pazarolni.

- VAGY szeressen mélyebb, komolyabb témákról beszélgetni, vagy tartsa tiszteletben, hogy én nem tudok hozzászólni sem aktuálpolitikai mocskolódásokhoz, sem celebekről való pletykákhoz és a TikTok videókat sem tartom viccesnek, így ezekre szűkszavúan, "Aha", "Hát ja" jellegű válaszokat adok.

- Legyen egyenlőségpárti. Nem fogok azért többet tenni egy kapcsolatba anyagilag, mert én vagyok a férfi, még ha meg is tehetném, vannak elveim és céljaim, amiről senki és semmi kedvéért nem fogok lemondani. Ugyanezt fordítva tőle sem várom el, nekem kifejezetten szimpatikus a karrierista, törtető nőtípus. Ne egymást lehúzni akarjuk meg taktikázásról szóljon a kapcsolat, hanem egymást építsük és motiváljuk.

- Legyen korrekt, meg lehessen vele beszélni minden, kettőnket érintő témát és tartsa a szavát.



2022. okt. 18. 16:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Ezek tenyleg nem tunnek nagy elvarasoknak. Kulsore milyen vagy?
2022. okt. 18. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én illek a leírásodra, de egy kérdés felmerült bennem. Az egyenlőség a házimunkára is értetendő? Már ha tervben van az összeköltözés.
2022. okt. 18. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Azt nem írtad le hogy te hány éves vagy?

Csak kíváncsiságból kérdezem, mert azt írtad hogy még "egy számomra vonzó 50-es is jöhet". Engem nem érint a dolog, de szerintem egy kapcsolatban nem mindegy, hogy ki hány éves.

2022. okt. 18. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

34 éves vagyok. Privátban válaszolok a többi kérdésre.


Az egyenlőség a házimunkára is értendő, igen.

2022. okt. 18. 16:49
 5/6 anonim ***** válasza:

Akik szerint ezek nem nagy elvárások, még nem próbáltak meg csajozni.


Egyébként legyen jó a szöveged, adj magadra, esetleg sportolj és nem árt egy jó munka sem.

2022. okt. 18. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ok, és mennyi pénzed van?
2022. okt. 19. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!