Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan fogadhatnám el hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan fogadhatnám el hogy a túl magas elvárásaim miatt lehet soha nem találom meg Életem párját?

Figyelt kérdés
28/F

2022. márc. 20. 18:04
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/73 anonim ***** válasza:
88%
Légy rá büszke és élvezd az életet.
2022. márc. 20. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/73 A kérdező kommentje:
Sajnos nem igazán megy , mert én akkor vagyok teljes ha szerethetek és boldoggá tehetek valakit.
2022. márc. 20. 18:07
 3/73 anonim ***** válasza:
94%
Amikor valaki ilyeneket ír, azért kíváncsi lennék, hogy mit tud felmutatni. Bizonyára nagyon jól nézel ki, jómódú vagy, tehát mozogsz olyan körökben, hogy hozzád hasonlót találj. Ha meg nem, az gáz.
2022. márc. 20. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/73 A kérdező kommentje:
Az elvárásaim nem a mai szóhasználat szerint magasak, hanem a jelenlegi társadalmi trendektől eltérően magasak.
2022. márc. 20. 18:19
 5/73 anonim ***** válasza:
94%
Mik azok az a hatalmas elvárások? És mi az, amiért ilyen nőt nem találhatsz magad mellé?
2022. márc. 20. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/73 A kérdező kommentje:

Én csak annyit várok el amit én is nyújtani tudok.


-Nem szeretne gyereket

-Soha nem hazudna nekem semmiben vagy csalna meg, illetve flörtölgetne férfiakkal

-Ragaszkodó , nem igazán társasági ember, inkább a párjával szeret lenni a szabadidejében.

-Nincs semmilyen káros szenvedélye, nem iszik, nincs tetoválása, se piercingje

-Nem tart lakásban kutyát, macskát

Írhatnék még pár elképzelést, de már ez is elég sok ahhoz hogy reménytelen legyen a helyzet.

2022. márc. 20. 18:24
 7/73 anonim ***** válasza:
90%

Amit felsoroltál azzal két kivétellel maximálisan egyetértek.

A két kivétel:

- hazugság, ugyanis nincs olyan ember, aki ne hazudna !

-ragaszkodás,ez pedig idegőrlő tud lenni, ha mindig ott van veled a párod.Tudom, mert a válásom egyik oka ez volt, a nejem megfojtott,elmarta a barátokat,cikizte a hobbimat és mindenhová jött volna velem.Nem volt egy magányos nyugodt órám, sokszor munka után sétálgattam,hogy legyen énidőm.

Soha nem kezdenék olyannal, akivel csak egymásnak lennénk.Soha többet.

2022. márc. 20. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/73 anonim ***** válasza:
89%

6

Mivel nem szeretnél gyereket, nálam már kiestél

2022. márc. 20. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/73 A kérdező kommentje:
Igen sajnos tudom hogy mindig a gyerek téma a kritikus pont :(
2022. márc. 20. 18:46
 10/73 anonim ***** válasza:
97%
Így minden világos. Az első kettőben egyet értek, meg a káros szenvedélyekben, a többi elvárás külön-külön se férne nekem bele. Nem akarnék össze zárva lenni egy magának való alakkal. Inkább válogatós, és karót nyelt elvárások ezek, mintsem magasak.
2022. márc. 20. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!