Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok tudnátok szeretni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok tudnátok szeretni egy alkalmi drogfüggőpt?

Figyelt kérdés
2022. okt. 22. 23:32
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
97%
Olyan van, hogy alkalmi szerhasználó és drogfüggő. Olyan hogy “alkalmi drogfüggő” nincs.
2022. okt. 22. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 A kérdező kommentje:
én időszakosan szoktam használmi
2022. okt. 22. 23:38
 3/33 anonim ***** válasza:
89%
Nem. A drog teljesen kizáró tényező. Az alkohol is csak tényleg alkalmilag fér bele nálam és dohányzó párt se szeretnék.
2022. okt. 22. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 A kérdező kommentje:
ha lenne valakim le mondanék róla simán
2022. okt. 22. 23:41
 5/33 anonim ***** válasza:
96%

4

Jajjj!!! Minden függő ezt mondja. Aztán az első problémánál újra kezdenéd.

2022. okt. 22. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:

De én tényleg igazat beszélek

már szerintem másfél hónapja nem csináltam semmi ilyet csak most a napokban


ismerkedtem egy lánnyal ami tök más dolog miatt ment galyra, most megint mindegy mit teszek magammal


szóval látod, ha csak kilátásban van valaki nem adok élek semmivel

2022. okt. 22. 23:46
 7/33 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Sem alkoholistával, sem drogossal, sem dohányossal nem akarok lenni. Ha a párom csúszna bele, neki sem tolerálnám hosszú távon, inkább válnék.


Ha néha napján füvezik egy buliban vagy ki akar próbálni egyszer egy életben valamit, jó, legyen. De ha rá-rámegy magától, mert másképp nem bír szembenézni a trágyakupac életével, akkor folytassa nélkülem.

2022. okt. 22. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
100%

Ma egy incel kérdés alatt fejtettem ki erről a véleményem. :)

Olyan embert keresek, aki "kész van". Nem fogok farigcsálni, kényszeríteni, könyörögni, nevelni, alakítgatni. Vagy egyezik az értékrend, jövőkép, világkép, gondolkodásmód, vagy nem.

Ha valaki szerhasználó, az az és kész. Miattam ne tegye le, mert az első bukkanónál úgyis felveszi. Ha valaki eleve, saját elhatározásból határolódik el a különböző addiktív szerektől, az később se valószínű, hogy függő lesz, ha valamiért kátyúba kerül. Márpedig az élet tele van rossz pillanatokkal, mélypontokkal, aminél én tudni szeretném, hogy a társam stabil.

2022. okt. 22. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 A kérdező kommentje:

#7 az se durvább amit én használok.


#8 megértem az álláspontod, köszi a válaszod.

2022. okt. 22. 23:50
 10/33 anonim ***** válasza:
43%
Le sem köpnélek.
2022. okt. 22. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!