Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok tudnátok szeretni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok tudnátok szeretni egy alkalmi drogfüggőpt?

Figyelt kérdés
2022. okt. 22. 23:32
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
80%

Ez a baj a drogosokkal! Csak a "jó érzéssel" foglalkoznak, az h ők milyenek mással az nem számít! Ha annyira jó ez, miért nem kezdesz olyan nővel aki szintén drogos, s hagyod a normálisan gondolkozó valóságban élőket? Ja, h te magad is tudod h annyira azért nem jó, s te magad képtelen vagy mindent megtenni h letedd, s olyanokba kapaszkodsz akik tiszták!? Hát gratulálok.

Akinek van esze nem áll le velled, vagy ha van pénzed kihasználna... Ember! Ha le akarid tenni, nincs olyan h alkalmi, terápia és önfejlesztés van! Drogosok kerülése!A problémákat kibogozni megérteni, nem szőnyeg alá söpörni a droggal, mert az még ott marad!

Ha van gyerek letenni? Sok nem normális! Gyerekhez már előtte le kell tenni, önmagad rendbe tenni! Mert felnőtt korára ő is ugyanazzal fog kűzdeni, mint te! Nem hiába van már gyermek addiktológia is!

2022. okt. 28. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
82%
A drogfüggők nagy manipulátorok s jól tudnak hazudni, akár a szerelmet is... Kéne a f@sznak
2022. nov. 9. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
100%

Már ne is haragudj de ti függő betegek valami elől menekültök, azt kellene helyretenni bennetek.

Az tudatmódosító persze felszabadulttá, boldoggá tesz mert nem volt ott senki az első pár alkalommal aki szívlapáttal fejbe b@dzott volna, h rosszul érezd magad!

Írta itt valaki h 20 éve szív mégis mindig kapcsolatban van, ne de azt nem írta h milyenben és mi áron...vagy kikkel... Na meg aki függőbeteg, az kapcsolatfüggő is, mindegy kivel csak legyen....

Nekem is volt ilyen füvessel meg ki tudja mivel dolgom. Hazudozott, manipulált, emlékezet kiesései voltak,parajonás, képzelgő, egoista volt, hol depressziós, állandóan a hülyeségeit kellett hallgatnom, csak én gyorsan be láttam az álarc mögé. Pl. barátaimmal beültem dumcsizni mert rég láttak, nem vettem föl a telefont neki, ezáltal bebeszélte magának h megcsaltam, s így ő is társkeresőzött, megcsalt. S ja, szerinte minden ok volt... Van elég negatívum a világban, minek csinálni még....

2023. jan. 4. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!