Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok tudnátok szeretni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok tudnátok szeretni egy alkalmi drogfüggőpt?

Figyelt kérdés
2022. okt. 22. 23:32
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
100%

"ismerkedtem egy lánnyal ami tök más dolog miatt ment gallyra, most megint mindegy mit teszek magammal"

Na pont ez az, ami a másik szemszögéből nézve azt jelenti, hogy vagy tőle függsz, vagy mástól. Irdatlan viharfelhő úgy kezdeni valakivel (akit ugye még nem ismersz, nem kötődsz hozzá), hogy ha megbántom, hullámvölgy lesz, pláne szakítunk, akkor "miattam" majd tönkreteszi magát. Ki akarja ezt a nyakába venni? Pláne, hogy a nők még mindig biztonságot, stabilitást keresnek, és a legtöbben családot szeretnének.

Önismeret, terápia... meg kellene tudod, mitől menekülsz. Ha volt már párod, nem mondhatod, nem lennél potenciálisan kelendő meg szerethető. Csak ez nem feltétel nélküli szeretet már, mert felnőtt vagy és a felelősséget önmagadért magadnak kellene vállalnod.

2022. okt. 23. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
0%
Tudnának szeretni, de ha rendszeresen drogoznál, több esélyed lenne.
2022. okt. 23. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
100%

#16! Mivel magadnak is hazudsz, nem veszed észre.

Eleve feltetted a kérdést, hogy egy drogost tudnának-e szeretni. Ugye, az a kérdés nem merülne fel, hogy egy drog nélkül élőt tudnának-e szeretni. Mi következik ebből? Te is tudod, ha nem drogoznál, nagyobb lenne a merítés. Mit tenne egy nem függő? Miért csökkenteném az esélyeimet a nőknél, hisz nincs szükségem drogra? Mit tesz egy függő? Inkább csökkentem az esélyem, de az anyagról ne kelljen lemondanom. Szerinted mi ez, ha nem függés?

Amúgy nekem aztán tök mindegy. A kérdésedre a válasz, igen, tud. Egy másik drogos. Drog nélkül élőknél nincs esélyed. Kérdezd meg azokat, akik itt igent írtak. Mind drogozik, legalább alkalmilag.

#14

2022. okt. 23. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
100%

"ismerkedtem egy lánnyal ami tök más dolog miatt ment galyra, most megint mindegy mit teszek magammal"


Na ezt mondom! Első probléma -> drog.

A párkapcsolatban is vannak problémák, amiket meg kell oldani. Te a megoldásod a drog lenne.


5 voltam

2022. okt. 23. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
0%
Attól függ mi a cucc. A fűvel pl nincs bajom, régebben néha én is szívtam. De ha valami szemét designer drogot használ amitől azt sem tudja hol van, meg nem tudja kontrollálni magát, az kizáró ok.
2022. okt. 23. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
0%
Persze. Párom és én is alkalmilag szoktunk narkòzni. Nem találok ebben semmi kivetnivalòt. Alkalmi nálam azt jelenti, hogy évente egy-egy alkalom.
2022. okt. 23. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 A kérdező kommentje:
Lsd és mdma használatról van szó.
2022. okt. 23. 12:30
 28/33 anonim ***** válasza:
Hát azért szerintem az neccesebb, bár nem vagyok szakértő. Mdma-t egyszer próbáltam, utána hónapokig vágyakoztam utána, annyira jó volt. Ez azért elég ijesztő. Nem tudom ha valaki heti szinten használja, az valójában képes lenne-e teljesen lejönni róla, ha mondjuk eljutna egy olyan szintre a kapcsolat, hogy muszáj (pl gyerekvállalás).
2022. okt. 23. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 A kérdező kommentje:

" Mdma-t egyszer próbáltam, utána hónapokig vágyakoztam utána, annyira jó volt. Ez azért elég ijesztő. "


Látod? Felszabadult érzés és szabad vagy tőle.

Nem maga a drog a fontos, hanem az érzés amit adhat.



Pedig fizikai függőséget nem okoz.

2022. okt. 23. 12:40
 30/33 anonim ***** válasza:
60%
Ha olyan személyiség józanul, tudnék érezni valamit iránta, de Isten mentsd, hogy kapcsolatba lépjek egy drogfüggővel.
2022. okt. 24. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!