Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok tudnátok szeretni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok tudnátok szeretni egy alkalmi drogfüggőpt?

Figyelt kérdés
2022. okt. 22. 23:32
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
100%

Én is simán leszokok az evésről és víz ivásról!

Kb ennyire lehet komolyan venni!

2022. okt. 22. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
80%
Soha!
2022. okt. 22. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 A kérdező kommentje:

De amúgy aki azt írja, hogy nem lehet róla leszokni az szerintem csak a filmekben látta, hogy milyen az aki drogozik vagy max újságban olvasott róla. Nagyon buta hozza állás.


Persze megértem, hogy aki odáig jut, hogy lop meg stb hogy legyen anyaga és heroinozik meg ilyenek, az már egy más szint..


Nekem van rendes stabil munkahelyem több éve, senki meg nem mondja rólam, hogy esténként heti 1-2 alkalommal drogozom.

2022. okt. 23. 00:00
 14/33 anonim ***** válasza:
100%

"Most megint mindegy mit teszek magammal."

Vagyis pont azt teszed, amit az #5 írt. 😂A legkisebb problémánál az az első.

Amúgy a válaszaidból egyértelműen kiderül, hogy függő vagy.

Nem, nem csak filmekben láttam volt drogos pasim. Eléggé jól ismerem a problémát tagadásokkal, kifogásokkal, hazadozásokkal együtt.

2022. okt. 23. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2022. okt. 23. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 A kérdező kommentje:

kb soha nem hazudok.


Egyébként nem derülhet ki a válaszaimból, mert nem vagyok az.


"A legkisebb problémánál az az első."


Nem probléma, lezártam azt ami alakulóban volt. Innentől meg miért ne? Ha nem lenne lezárva csak konfliktus lenne akkor nem csinálnám.

2022. okt. 23. 00:09
 17/33 A kérdező kommentje:
AMúgy ha nem mondanám soha senki meg nem mondaná rólam, hogy valaha drogoztam vagy hogy szoktam amikor rosszabb a kedvem, csak én általában őszintén elmondom mert nem akarok hazugságban élni.
2022. okt. 23. 00:26
 18/33 anonim ***** válasza:
81%
Persze, ha az alkalmi egy eletben tobbet soha lenne
2022. okt. 23. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
29%
Persze. 20L
2022. okt. 23. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
0%

Én több, mint 20 éve szívok, és ez idő alatt végig volt párkapcsolatom. Egy öt éves, egy két éves aztán egy 10, plusz egy-két rövidebb.


Egynek volt baja vele, hogy szívok, de annak mindennel baja volt.


Az, hogy valaki teázik, kávézik, spanglizik, nem feltétlen a legmeghatározóbb része a személyiségének... nem hinném, hogy ilyenek alapján ismerkedünk.

2022. okt. 23. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!