Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért raknak fel más képet a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért raknak fel más képet a férfiak magukról tarskereso oldalon, mint ahogyan kineznek?

Figyelt kérdés

Régóta fent vagyok Tinderen és más platformon is, és az a megfigyelésem, hogy a férfiak teljesen más képeket raknak fel magukról, mint ahogyan kineznek személyesen..

Kb 10 randin voltam eddig, amiből nagyon kevés volt olyan, hogy úgy nézett ki, mint a képeken.

Mondok példákat, hogy mit csinálnak a ferfiak:

A kopaszok baseball sapkában, vagy félig levágott homlokkal, vagy téli képen sapkában fotozkodnak.

A kancsalok messziről, vagy napszemüvegben fotozkodnak.

Akinek előben rohadt a foga, annak képen szép.

A dagadtak ugyanúgy, mint a férfiak állítása szerint a nők is, arcrol töltenek fel képet, valamint úgy van megvagva, hogy ne látszódjon..

Arról nem is beszélve, hogy képeken jól néz ki, személyesen meg fel sem ismerem, csak éppen nem a pozitív értelemben.

És rengeteg ilyen volt.. Volt olyan, hogy valaki az a csont sovány volt személyesen, míg online olyan képeket töltött fel, amiben nem latszott..


Ennek mi értelme a férfiaknál? Nem lenne jobb, ha olyan képet raknanak fel, ahogy kineznek?

Miert csináljak ezt a férfiak?



2022. okt. 25. 20:46
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
A jobb kép jobb lehetőséget ad
2022. okt. 25. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
96%

Magyarul takargatják a hibákat. Mondjuk nekem sincs hajam, de olyan képet rakok fel, ahol látszik, így akivel matchelek, az már tisztában van ezzel.

De én a nőket sem értem:

-Filteres képek, ami aztán tényleg átszerkeszti az egész arcukat (de fő a természetesség...khömmm....)

-Túlsúly takargatása (csak nyaktól felfelé képek, esetleg fekvő póz)


Magyarul ők sem különbek.

2022. okt. 25. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
82%
Ha a 10 randipartnered a valóságot mutatta volna, abban az esetben lett volna randi? Ugye hogy nem? Így probàltak szerencsét hátha elfogadják őket a hibáikkal.
2022. okt. 25. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
82%
Hány éves vagy? Én fiatalabb korosztályban nem találkoztam ekkora eltérésekkel, hogy őszinte legyek.
2022. okt. 25. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
53%

Őszinte (és emiatt 0 közeli matchcsel rendelkező) férfiként két lehetséges opciót tippelek.


1. annyira meg vannak keseredve, annyira magányosak, hogy még az is jobb nekik, ha a 365 napból 10 nap esélyt adnak maguknak és elküldik őket a búsba, mint ugyanaz a 0 esély. Így legalább van 0.0001%, őszintén meg eddigi tapasztalatok alapján ennyi sem.


2. Dumb és Dumber intelligenciájával és optimizmusával megáldott szerencselovagok, akik tudatosan arra a 0.0001% esélyre hajtanak, hátha bejön.


Más logikus magyarázat nincs.


Esetleg annyira frusztrált lett, hogy már az örömet okoz neki, hogy rabolja egy lány idejét, hiszen az ő ideje értékesebb, mint a nolifer srácé.

2022. okt. 25. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Férfi vagyok és talán gondolhattak rólam hasonlót a randipartnereim amit leírtál. Amikor regisztráltam Tinderre nagyon jó kondiban voltam, magas sportoló srác voltam, készítettem pár képet és sokat randiztam - sok jó pozitív visszajelzést kaptam, összejött néhány kavarás és végül kapcsolat is kisült belőle. Pár évre inaktiválásra került a profilom míg kapcsolatban voltam.


Mivel huszonéves vagyok, sokat nem öregedtem közben, fiatalos az arcom de az egyetem aladt felszaladt pár kiló amit annyira nem vettem észre kívülről magamon, elvégre 3-4 év alatt lassan történt. Szakítás után felmentem újra Tinderre és elkezdtem használni, ugyanazokkal a képekkel mivel más képek amúgy sem nagyon készültek rólam. Jó pár randit lebeszéltem és mindegyiken teljesen más reakciókat meg végkimenetelt tapasztaltam mint a pár évvel ezelőtti alkalmakon, de egyikből sem lett semmi.

Bár nem mondták ki nyíltan soha, de az a sanda gyanúm, hogy ez volt az oka. Nem volt szándékos tőlem, csak a sikertelen randik után eszméltem fel, hogy azért mégis csak változtam a képekhez képest és újra rendbe szedtem magam ennek hatására.

2022. okt. 26. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
66%

Ezt nem csak a férfiak csinálják.

Pont azért, mert tudják, hogy rondák, és így abban bíznak, hogy a személyiségük varázsa élőben mégiscsak kompenzál. Persze, hiszen mindenki állítja, hogy a külső nem számít. De mire is gondolunk ilyenkor? Nem kell nekem Brad Pit, elég lesz Antonio Banderas is. Kb. erre. Azért Quasimodo nem jó. Én amikor online ismerkedtem, odaírtam, hogy én nem hazudok, igenis számít a külső. Ennek ellenére én is számtalanszor jártam úgy, hogy olyan képeket kaptam, hogy meg sem ismertem a pasit a randin. Az a minimum, hogy 10 évvel fiatalabb képet rakott fel magáról.

2022. okt. 26. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
43%

1. Sok emberről nem gyakran készülnek (használható) képek, így egyszerűen csak ugyanazok állnak rendelkezésükre, amik egy idő után elavulnak.

2. Tudják, hogy (már) nem néznek ki olyan jól, mint a képen, de így legalább eljutnak a randiig, így van rá esély, hogy a nő mégis csak belemenjen abba, hogy legyen köztük valami (akár egyéjszakásról van szó, akár kapcsolatról, mert mondjuk az illető személyisége viszont kompenzálja a külsejét. (Ennek valamilyen szinten még nőként is tudok igazat adni, mivel nekem pl. sose jön be senki első ránézésre, pusztán a külső miatt, általában az emberek kisugárzása/személyisége fog meg annyira, hogy egyre vonzóbbnak lássam őket.)


Egyébként nekem is van olyan ismerősöm, aki huszonévesen is gimis képet használ tinderen, pedig azóta látványosan sok kilót felszedett… De ugyanez persze nőkre is igaz.

Én mindig igyekszem bedobni egy-egy kevésbé előnyös képet is egy rosszabb napról, és persze aktuális maradni, mert személy szerint sokkal kínosabban érezném magam, ha hatalmas elvárásokkal találkozna velem egy pasi, aztán undorral nézne rám egy randin. :D

2022. okt. 26. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
59%
Emberek zöme ezt csinálja. Én nem vagyok menő de alja sem, viszont hiteles. Lusta vagyok manipulálni de rólam is azt hiszik: olyan véleménnyel vannak hogy ha feljavítottan is csak így nézek ki akkor az gáz pedig ugyanolyan vagyok mint a képen.
2022. okt. 26. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
53%
Én ezt pont fordítva tapasztalom hogy a nők agyonra szerkesztett képeket tesznek fel magukról és némelyiken annyi filter van hogy barbi babának néz ki az illető. Nők ezt sokkal jobban űzik de a férfiak is benne vannak ezek szerint!
2022. okt. 26. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!