Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők, összejönnétek fiatalabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, összejönnétek fiatalabb férfival, ha se végzettsége, se stabil állása nincs (már van egy mesterdiplomám)?

Figyelt kérdés

3 évvel fiatalabb nálam, nagyon helyes és a gondolkodása is tetszik, hasonló hobbijaink, érdeklődési körünk van. De nem tudom mennyire működőképes ez nekem 27 évesen. Én jól állok anyagilag, jó családból származom, van saját lakásom (jogsit azt nem akarok mondjuk), elvégzem a mostani képzésem 2 év múlva és lehet jó állásom is, jó fizetéssel (300 ezret itt most kevésnek érzek...)Neki álmai/vágyai vannak és igazán szép lenne, ha megvalósítaná, de azért többet tenni is kellene, akkor is ha szereti csinálni, így nem keres pénzt sem, az anyjánál lakik, az egyetemet otthagyta.


Nekem is vannak álmaim, úgymond nem igazán éltem, igazi, komoly kapcsolatom sem volt és félek, hiába is érezném magam biztonságban egy 30 körüli férfi mellett, aki már ugyancsak letett valamit az asztalra, nem biztos, hogy elnézi nekem, hogy sosem volt kapcsolatom, az első alkalom (19 voltam) után azért koptatott a srác, mert neki ehhez nem volt türelme 20 évesen már. :( Azóta se volt senkim sem úgy, sem máshogy.


Szóval vele érzek most szikrát, de félek nagy csalódás lenne, ha nem indulna el valamerre az életben. Az unokatesóm szerint az ilyen pasik 30 éves korukra se változnak meg, meg én 22 évesen már dolgoztam, ő meg 24 évesen nem döntötte el még, mit akar, szóval szerinte offoljam ezt a témát.


De annyira nem tudom kiverni a fejemből mégsem, mert nagyon nehéz találni bárkit is, és akiket a környezetemben ismerek, 30 alatti férfiak és mindannyian házasok már. A nők is többnyire (egyetemen legkésőbb meglelték az igazit).


Csak én érzem magam selejtnek, úgyhogy talán az ismeretlenben tapogatózás is jobb, mint várni a csodát olyan valakivel, aki a környezetem szerint "méltó" a szintemhez.


Szánalmas ez a gondolkodás, én azért szereztem diplomát, mert ezt a szakmát máshogy nem lehet űzni és nem azért mert apuci pénzét akartam szórni, vagy presztízsértéke van. Akinek nem kell diploma a munkához, amit szeret, annak nem kell és én ezt elfogadom. Sok diplomás emberben csalódtam már, nagy önbizalmuk volt a semmire.


Úgyhogy részemről nem tűnik akadálynak a végzettség kérdése, de dolgoznia akkor is kell valamit!



2022. okt. 27. 03:02
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
87%

Nem vettem sértésnek, hanem feltettem egy kérdést.

Szóval a saját frusztrációid miatt, értem.


Amúgy nem jönnek be a fiatalabb pasik, sem az idősebbek. A velem azonos korosztály jött be mindig is, +- pár év nem számít.

Szerintem soha, senki nem nézett a párom nővérének, az anyjának meg pláne nem, egyáltalán nem látszik köztünk korkülönbség, főleg, hogy én is 5-10 évvel fiatalabbnak nézek ki, mint amennyi vagyok.


Ja, és nem érettebbek a nők az azonos korosztályú férfiaknál, sosem értettem, honnan szedik ezt.

2022. okt. 27. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
100%

24 évesen egyáltalán nem váz otthon lakni. Azért, mert te megtehetted, hogy elkoltozz, más nem feltétlen akar vagy teszi meg. Én is 22 évesen költöztem el otthonról, mert muszáj volt az otthoni környezet miatt, de sokkal jobb lett volna, ha van lehetőségem maradni.

Azon kene elgondolkozni, hogy ha csak ilyen alakokat vonzol be, akkor mi lehet a gond. Sok férfival ismerkedtem, de egyetlen ilyen sem volt soha a környezetemben, akivel nem jöttünk össze, ott kisebb dolgok is elegek voltak ahhoz, hogy ne legyen kapcsolat. Egyszerűen rossz helyen keresgelsz/rosszul valogatsz.

2022. okt. 27. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 A kérdező kommentje:

Empatikus vagyok, nyitott, kedves és sajnos a volt pszichológusom szerint is emiatt hiszik azt sokan, hogy tök manipulálható vagyok, meg hogy nekem aztán bármi elég lehet, ha ennyire kedves vagyok velük. Hát nem. :D


Nem vagyok elég bomba nő sajnos, hogy bàrmelyik intelligens férfi rám nézzen :( már belefáradtam az önmagammal való küzdésbe, úgy érzem, elég csinosan öltözök, sminkelek, de nem fogok -10 kilón őrlődni, ha elfogadom az alkatom ilyennek is. Arányos vagyok, homokóra-körte alkat, sosem leszek 50 kilós de megértem, ha sokaknak ez a fizikum kevés és minimum 10 centivel magasabb Heidi Klum féle nőkre buknak stb. De nálam a személyiség hibái meg mindenféle romantikus érzést kiölnek. Hiába, férfiak vizuálisak, én érzelmileg nem tudok mit kezdeni azzal, akinek olyan a személyisége h jaj, ez van.


Plusz sajnos a családomban a legtöbb pasi semmirevaló alak, ezeket tanultam meg kezelni, nincs köztük èrtelmiségi szinte.

2022. okt. 27. 12:34
 24/32 anonim ***** válasza:
0%
21. Értem, neked van igazad mindenben, Te vagy az Isten, pontozzanak is fel. Te a minden tudás nagyasszonya, mindenki h*lye, csak te vagy a császár. Légyszi ne is válaszolj. Aki mindig önön érdekeit nézi, meg elfogadásra képtelen, azzal inkább nem beszélek feleslegesen. Oké, éljenek a idős nők-fiatal férfiak kapcsolatai, neked ilyen van, csak ez a jó! Mert ha alaki mást mond bármi oknál fogva is, az már személyes sértés. Frusztráció? Nevezhetjük a kényelmetlen dolgokat bárminek is. Legalább most tudsz rugózni ezen a jelzőn. Én vagyok a frusztrált beteg, te a tökéletes egészséges. Ennek örülj, remélem lesz is belőle piros napos ünnep.
2022. okt. 27. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
100%

#24

Bruh, de hát pont te próbáltad a saját meggyőződésedet használni arra, hogy a kérdezőt lebeszéld erről a pasiról (egyébként a leírtak alapján én sem gondolom, hogy jó választás lenne neki), szerencsétlen válaszoló csak reagált a te preferenciádra úgy, hogy elmondta az övét. Ezen miért forr fel ennyire az agyvized?

2022. okt. 27. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 A kérdező kommentje:
Jézusom, 24, foglalkozz már a magad dolgával! Jelenthetnélek is értelmetlen vitáért.
2022. okt. 27. 13:26
 27/32 anonim ***** válasza:
100%

"éljenek a idős nők-fiatal férfiak kapcsolatai, neked ilyen van"


Nekem nincs ilyen. :) 3 év az nem ez a kategória.

2022. okt. 27. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
0%

A legjobb, amit tehetsz az tényleg egy szakmailag jobb klinikai szakpszichológus.


Mert a 10-es válaszod alapján nagyon abba az irányba haladsz művészlélekként, hogy egy olyan emberrel vállalj be 2 gyereket, aki a vagyonodra ugyan nem hajt, de lelép vagy neked kell őt kivágnod, mert annyira lehúz az élet minden területén, ha anyagilag nem, akkor érzelmileg.


Te legalább már felismerted azt, amit rengeteg más nő nemhogy nem, hanem egyenesen kikér magának, hogy márpedig ő az átlagos pasikra bukik és arról ő nem tehet, hogy 100-ból csak 2 éri el az átlagos szintet, de hát azoknak meg van is barátnője vagy ő nem kell nekik.


Erről sajnos a modern kor tehet. Másképp tette tönkre a nőket és másképp a férfiakat.

2022. okt. 27. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:

Teljesen hülyeség, amit írsz, utolsó!

Nem ezzel van a baj, hogy magas a mérce.

Hanem pl hogy jön a mester diploma ahhoz, hogy a srác nem tanul?

Ha meg tudja pontosan, hogy milyen srác érdekelne, akkor keressen ilyet.

Itt inkább az önismeret, emberismeret teljes hiánya van, illetve az, hogy 10 even keresztül várta a nagy semmit ahelyett, hogy aktívan ismerkedett volna. Utólag már borzasztó nehéz lesz behozni ezt a lemaradást, mivel most fogja csak elkezdeni ki tapasztalni, hogy mire és kire vágyik valójában, ki ő és mit akar, ezen meg az emberek többsége közel a 30 fele már rég túl van.

2022. okt. 27. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
0%

"0 ambíció, 0 életcél"


Ez nagyon gonosz megjegyzés, ha figyelembe vesszük, hogy jómódú lány vagy és általában véve csóróbbak az emberek nálad. Rohadt ciki ám csóró férfiként, ha esélyt ad a gazdag lány célozni arra, hogy hát te szeretnéd ezt meg azt, csak kéne hozzá egy kis hátszél, egy kis tőke, épp csak nyíltan ki nem mondod, hogy "Figyelj már, nem akarsz te vagy a családod nekem adni ennyi pénzt vagy eltartani, amíg letolok egy 4+ éves alapszakot, a 2+ év mesternél már fogok dolgozni gyakornokként, csak hát az árufeltöltősködés meg Wolt futárkodás mellett ha aludni is szeretnék 8 órát, hogy beépüljön az egyébként nehéz tudásanyag, akkor vagy rád vagy a tanulásra nem fog jutni idő. Persze tudom, nem most kellett volna ezt felhoznom, amikor már párkapcsolatban vagyunk, de hát te kérdezted ezt az ambíció dolgot..."


"Rasszizmus, de nagyon keményen

Fidesz párti"


Ha az a vidéki nagyváros az, amelyikre gondolok, akkor ezt azért ne vedd túl komolyan, mert a végén azon kapod magad, hogy a többség rasszista, közben meg csak van már tapasztalata. Igazából még ELŐítéletnek sem mondható, sokkal inkább már megtörtént tapasztalatoknak, empirikus bizonyítékoknak. Nekem is fel kellett jönni Pestre, itt élnem éveket, hogy megtapasztaljam, hogy vidékiesen fogalmazzak "valóban léteznek rendes cigányok."


"Képtelen elköteleződni

Csak a szex kell neki"


Ilyenkor nagyon érdekelne, hogy hogyan zajlik nálad egy-egy ilyen ismerkedés, kiknek, milyen típusú férfiaknak adsz egyáltalán esélyt beszélgetni, illetve egy beszélgetés hogyan terelődik a párkapcsolat témakörére, amiből végül eljuttok addig, hogy a szexre terelődik a téma.


"Utálja a macskákat (én inkább cicás vagyok, ez mondjuk huszadrangú, de akkora bunkó volt)"


Egy férfi általában nem azt nézi, hogy milyen aranyos, hanem azt, hogy összeszőrözi a ruhákat meg milyen kárt tud tenni egy lakás berendezésében. Meg, hogy mennyibe kerül az állatorvos, macskaalom, macskatáp, stb. Meg hogy bár a macskát nem kell levinni kakilni, de napokra azért nem hagyhatod egyedül, így kevésbé vagy mobilis, utazni is nehézkes több napra.


"Nárcisztikus"


WMN-es coach cikkíró szerint a "így ismerd fel a nárcisztikusokat 5 pont alapján" vagy esetleg klinikai szakpszichológus állapította meg nála a pontos diagnózist?


"Bunkó

Kb. Elvárta volna, hogy eltartsam

Nagy ivó, nagy dohányzó

Az értékrendünk más

Más a jövőbeli elképzelés

Fizikailag nem vonzott

Konzervatív keresztény, emiatt nem akart engem, aki nem vallásos"


Na ezeket így összességében elemezve arra jutottam, hogy amellett, hogy nulla, ismétlem nulla aktív interakciót teszel bele egy ismerkedésbe olyan férfiakkal, akik legalább azt megütik, hogy KÜLSŐRE vonzanak téged ÉS úgy ránézésre levágod, hogy dohányos, iszákos-e, te még ezen felül mindent megteszel azért, hogy tényleg csak olyanok próbálkozzanak be nálad, akik a társadalom legselejtebbjei.


Ezzel pedig folyamatosan gyűjtöd az önigazolásokat. Minél nagyobb a kontraszt közted, a diplomás, jómódú, gazdag belső világgal rendelkező művészlélek lány és a téged leszólító, ismerkedni próbáló faltörő kosok között, te annál frusztráltabb leszel, de te ezt a frusztrációt üzemanyagként használod.


Mint az élet nélküli nyugdíjas néni, aki felmegy bosszankodni meg megbotránkozni a Blikk bűnügyi rovatába. Meg ezért nézi a Maónika Show-t, hogy megbotránkozzon. Olyan, mint a viszketés. Fájdalomreceptorokat ingerel, de mégis jól esik a maga perverz módján.


"Nem tudom ezek közül hányat kéne kipipálni, nem pipálni, elengedni, hogy azt érezzem, mellette biztonságban lehetnék, van jövőnk, nem zavar az értékrendje. :("


Úgy vagyunk felépítve, hogy az úton haladva kiszúrja a szemünket a negatív és a pozitív dolog. Észrevesszük a szemetet, eldobott csikket, chipszeszacskót meg a pozitív oldalon al elhagyott 200 Ft-ost vagy húszezrest, aranyfülbevalót, stb. A betont viszont természetesnek vesszük. Pedig az teszi ki az egész 80%-át.


Először vedd észre TUDATOSAN a semlegest és kezdd el elemezni. Önmagadban ízlelgesd, hogy x-szel, y-nal és z-vel sincs semmi probléma, mégis szinglik, nincs barátnőjük, stb.

2022. okt. 27. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!