Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők, összejönnétek fiatalabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, összejönnétek fiatalabb férfival, ha se végzettsége, se stabil állása nincs (már van egy mesterdiplomám)?

Figyelt kérdés

3 évvel fiatalabb nálam, nagyon helyes és a gondolkodása is tetszik, hasonló hobbijaink, érdeklődési körünk van. De nem tudom mennyire működőképes ez nekem 27 évesen. Én jól állok anyagilag, jó családból származom, van saját lakásom (jogsit azt nem akarok mondjuk), elvégzem a mostani képzésem 2 év múlva és lehet jó állásom is, jó fizetéssel (300 ezret itt most kevésnek érzek...)Neki álmai/vágyai vannak és igazán szép lenne, ha megvalósítaná, de azért többet tenni is kellene, akkor is ha szereti csinálni, így nem keres pénzt sem, az anyjánál lakik, az egyetemet otthagyta.


Nekem is vannak álmaim, úgymond nem igazán éltem, igazi, komoly kapcsolatom sem volt és félek, hiába is érezném magam biztonságban egy 30 körüli férfi mellett, aki már ugyancsak letett valamit az asztalra, nem biztos, hogy elnézi nekem, hogy sosem volt kapcsolatom, az első alkalom (19 voltam) után azért koptatott a srác, mert neki ehhez nem volt türelme 20 évesen már. :( Azóta se volt senkim sem úgy, sem máshogy.


Szóval vele érzek most szikrát, de félek nagy csalódás lenne, ha nem indulna el valamerre az életben. Az unokatesóm szerint az ilyen pasik 30 éves korukra se változnak meg, meg én 22 évesen már dolgoztam, ő meg 24 évesen nem döntötte el még, mit akar, szóval szerinte offoljam ezt a témát.


De annyira nem tudom kiverni a fejemből mégsem, mert nagyon nehéz találni bárkit is, és akiket a környezetemben ismerek, 30 alatti férfiak és mindannyian házasok már. A nők is többnyire (egyetemen legkésőbb meglelték az igazit).


Csak én érzem magam selejtnek, úgyhogy talán az ismeretlenben tapogatózás is jobb, mint várni a csodát olyan valakivel, aki a környezetem szerint "méltó" a szintemhez.


Szánalmas ez a gondolkodás, én azért szereztem diplomát, mert ezt a szakmát máshogy nem lehet űzni és nem azért mert apuci pénzét akartam szórni, vagy presztízsértéke van. Akinek nem kell diploma a munkához, amit szeret, annak nem kell és én ezt elfogadom. Sok diplomás emberben csalódtam már, nagy önbizalmuk volt a semmire.


Úgyhogy részemről nem tűnik akadálynak a végzettség kérdése, de dolgoznia akkor is kell valamit!



2022. okt. 27. 03:02
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
74%

"Egy férfi általában nem azt nézi, hogy milyen aranyos, hanem azt, hogy összeszőrözi a ruhákat meg milyen kárt tud tenni egy lakás berendezésében. Meg, hogy mennyibe kerül az állatorvos, macskaalom, macskatáp, stb."


Ha a "férfi" szót kicseréled arra, hogy "prosztó gci", akkor talán még igaz is. :)

2022. okt. 27. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:

Hát figyelj.


Nem olvastam még végig az összes hozzászolást, így az eredeti kérdésre válaszolok.

Legrosszabb esetben is egy élménynek, kalandnak jó lesz. Ha nem embereli meg magát később a kiszemelted, még mindig lezárhatod vele a kapcsolatot (már ha el tudod engedni). Szerintem próbáld meg.


Amúgy én ismerkedtem hasonlóan elveszett lánnyal, bár ő meglepő módon idősebb volt nálam egy kicsit. Szerintem 25-26 éves korig a mai világban még akár normális lehet, ha valaki nem tudja, merre szeretne elindulni. Mondom ezt úgy, hogy már én is rég különköltöztem, diplomám, autóm, állásom etc. van. Az a nagyon nem mindegy, hogy az egyén mennyire akar változtatni, magáért tenni.


Ui.: kicsit irigylem azért a srácot. Sajnos úgy járok sokszor, hogy a nálam 3-4-5, akár 6 évvel idősebb nők jönnek be a legjobban. Nekik meg túlságosan gyerek vagyok még. Evvan'


22F

2022. nov. 3. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!