Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az incelek tenyleg a penzhiany...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az incelek tenyleg a penzhiany miatt nem megy a csajozas?

Figyelt kérdés
2022. okt. 28. 17:57
 1/6 A kérdező kommentje:
*Inceleknek
2022. okt. 28. 17:58
 2/6 Savlekotő ***** válasza:
47%
Nem, a nő gyűlöletük frusztráltságuk, minden nőre emberre ki vetítik a szart kudarcaikat sorolhatnánk estig,mert összetett,ez az oka.. Lehet valaki milliomos egyet szól és a ,másik fut messzire ..
2022. okt. 28. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem sokat számít, de nem úgy, hogy ne tudnám eltartani magam vagy ilyesmi, hanem a jövedelmemhez, vagyonomhoz képest túl sokat kellene költenem egy olyan életstílusra, aminek kétséges lenne az eredménye.


A jómódúbb nők között sokkal több a szingli, sokkal nagyobb az esélye intellektuális kapcsolódásnak is, akik nem a celeb-bulvár-aktuálpolitika tengelyen mozognak meg nem ilyen korlátolt "élet rendje" gondolkodásmódúak.


De ha nullára futnék minden hónap végére azért, hogy egy költségesebb életstílust éljek, akkor se tudnék versenyre kelni sem az 1 milliót kereső emberekkel, sem azokkal, akiknek a családi háttere sokkal jobb, esetleg kapott már ingatlant, van a családban kölcsön nyaraló, kölcsön kocsi, annak garázs, stb. így azokra se kell költeni. Esetleg a bátyja odaadja neki a megunt divatos, párszor hordott ruháit, így azokra is megmarad egy évi 2-3 wellness ára és így tovább...

2022. okt. 28. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem.

Az önismerethiány miatt általában.

Én incel vagyok. Nekem megy a csajozás, és nagyon nagy az önismeretem.

2022. okt. 28. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

"Én incel vagyok. Nekem megy a csajozás"



Nagyon felhigult az incelszakma manapsag......



38F incel

2022. okt. 29. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
5: Incel az aki huzamosabb ideig cölibátusban él és nem talál párt. Technikailag az is incel aki 10 évig volt házas (tehát tud csajozni), 5 éve elvált és azóta nincs semmi.
dec. 23. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!