Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Boldogtalannak lenni a pénzhiá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Boldogtalannak lenni a pénzhiány miatt?

Figyelt kérdés
Úgy annyira nem élünk rosszul, de elég nehéz az életünk. Rengeteg kiadásunk van, ami miatt állandóan stresszelek. Amikor összejöttünk a férjem és én is szegények voltunk, semmink nem volt. Szülői támogatás nuku. Rossz, de azt érzem még egyszer nem jönnék össze olyan pasival, akinek nincs semmije. Most lehet könnyebb lenne az életem, ha egy olyan férfival jövök össze, akinek legalább egy saját lakása, vagy pár millió félretett pénze volt. Más is szokott erre gondolni? Gondolom most majd kapom a negatív kritikákat, de folyamatosan azt látom, hogy más nőket nyaralgatni visznek. Vagy szép ruhát vesznek nekik, meg autót, ékszereket. Én meg mindig mindenre csak vágyakozom. Nem úgy élünk, ahogy szeretném. Ez ellen persze rengeteget teszünk, nem a babérjainkon ülünk.

2020. márc. 7. 16:09
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
42%

Oh, a pénz hiánya nagyon rossz dolog, én már csak tudom, így átérzem. Az egyik fő "halál-okom" a pénz hiánya lesz. És mivel nem vagyok bűnöző alkat, vagy törtető így nem is lesz. Kicsit ki van hegyezve a mai világ 1-2 emberi tulajdonságra amit sok pénzzel díjaznak, minden másért a semmi jár.


De szokj hozzá, mert csak rosszabb lesz. Hacsak nem vagytok bűnöző alkatok, nincs kormányközeli haver vagy nyertek a lottón.

2020. márc. 7. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

#1 en ezzel nem ertek egyet. a meloimat magamtol szereztem pesten is kulfoldon is. tanultam, dolgoztam, ennyi. nekem se ment mindig jol.


#kerdezo nem ertem a kesergesedet, azt mondod nem ultok a baberokon, hanem dolgoztok a celjaitokert es ha jol ertem kozeledtek is felejuk. akkor hol a problema?

2020. márc. 7. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
az, hogy lassacskán haladunk előre és nagyon küzdelmes. Sok lemondással jár. És emiatt a sok lemondás miatt kesergek. Rengeteg dologra vágyok, ami félre van rakva.
2020. márc. 7. 16:30
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha mindketten dolgoztok, akkor annyira nem lehet nagyon rossz a helyzet.

A nyaralást emelted ki, manapság már szerintem nem elérhetetlen áron vannak, ha magadtól foglalsz repjegyet, apartmant.A Balatonon nekünk nyáron egy panzió(!) drágább volt, mint az olasz riviérán egy négycsillagos szálloda. Ég és föld volt köztük a különbség. (Jó előre kell foglalni ehhez)

Máskor pedig apróságokat engedj meg magatoknak, néha egy étterem otthon főzés helyett, vagy mozi, színház.

Mi sem keresünk olyan jól, de próbálunk a gyűjtögetés mellett élményekre költeni, mert az mindennél többet ér.

2020. márc. 7. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

#2



Akkor törtető vagy. Az sem olyan alap vagy gyakori dolog. Ahhoz is kell egy lelkület.

2020. márc. 7. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Hát amit írsz az eléggé gáz....


Gyakorlatilag mintha csak egy haver lenne a férjed és jobb lenne otthagyni...


Boldogtalan a pénz hiánya miatt? Nem! Te alapból boldogtalan vagy mellette.

2020. márc. 7. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
akkor válj el és keress egy gazdag pasit.
2020. márc. 7. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

#6


"Gyakorlatilag mintha csak egy haver lenne a férjed"


Ezt honnan szűrted le? Csak azért, mert nincs pénze nyaralni, akkor már rögtön ez?

2020. márc. 7. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

8-as.


Itt nem a férfit minősítettem, hanem a kérdező hölgyeményt.

2020. márc. 7. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Ha szép vagy akkor keress egy gazdag pasit azt kész
2020. márc. 7. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!