Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ennyivel több elvárás a férfiak felé, ha elvileg nemi egyenlőség van?

Figyelt kérdés

Egy férfinak legyen jó állása, lakás, autó, stb. Ezek alap dolgokként vannak említve, mint elvárás a nők részéről.


Viszont a nők felé elvárások szinte sosincsenek említve. Ez miért van, ha elvileg a nők egyenlőséget akarnak?


Soha nem hallottam, hogy egy nővel azért nem fognak összejönni pasik, mert nincs jó fizetése, lakása.


2022. nov. 1. 20:18
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
1%

#19

Mert szerinted normális nő elmegy szülni ugy, hogy a ferje nem keres minimum netto 6-800at! Ami amugy jelenleg egy átlagfizetés...

2022. nov. 2. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
100%

Hol átlag fizetés ma Magyaroszágon 800 ezer Ft? Írd meg és megyek….


Ja hogy xy cégnél az ügyvezetői állás? Persze mindenkinek elérhető!

2022. nov. 2. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
72%

Bizonyos nők szeretnek átlagon felüli elvárásokat kiírni, mivel így önmagukat is átlagon felülinek láttathatják. Normálisan gondolkodó nőtől viszont még soha nem hallottam olyat, hogy a valóban átlagos fizetésen, egzisztencián, vagy akár csak külső/belső tulajdonságokon felül bármit is elvártak volna.

Van pár sznob, akik a telefonod, cipőd, ruhád, autód vagy épp az iskolai végzettséged alapján ítélnek meg és persze nem azért, mert sznobok, hanem mert nekik fontos, hogy heti kétszer színházba menjenek és oda mégsem illik egy Daciával menni és az is fontos számukra, hogy a párjukkal eredeti nyelvű irodalmi műveket elemezgethessenek esténként, de az ilyeneket nem kell komolyan venni.:)

2022. nov. 2. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
60%

"Bizonyos nők szeretnek átlagon felüli elvárásokat kiírni, mivel így önmagukat is átlagon felülinek láttathatják. "


Jujj! Nem a kövér, vén, lúzer pasik sírnak itt, hogy nekik fiatal, vékony, csinos barátnő kell? :D

2022. nov. 2. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
100%
24. Az a helyzet hogy sok önbizalomhiányos is van, nem mindenki csúnya , kövér, vagy csont rakéta.
2022. nov. 2. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
100%
Akkor tegyen valamit az önbizalonhiánya ellen.
2022. nov. 2. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
0%

#22

Most mondtam fel!

Tényleg érdekel? Elkuldom az állaskiirast privatban, ha lesz!

Kell tudni angolul, németül, (ez ugye ma már alap) de kell a francia is a francia beszállitok miatt. Szükséges még magasszintü excel tudás is, valamint erős SAP ismeret! (Nem, nem ügyvezető pocizió)

P.S. a férjem keres netto 800-1M között fejlesztőlent. (én csak 600at), de nem fair összehasonlitani kettőnk fizetését, minekután, szülni csak en tudtam és nekem kiesett gyerkenként 2 év!

Teged mi tart vissza, hogy megpályázd ezeket az állásokat?


Ja tényleg btw:

Miért van ennyivel több elvárás a NŐK felé, ha elvileg nemi egyenlőség van?


Miert nem te szülöd meg a gyereket?

2022. nov. 2. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
100%
27: Nehéz eldönteni, hogy nagyon buta vagy avagy csak trollkodsz. Fejlesztő pozíció az egyik legjobban fizetett munkahely, hogyha azt képzeled ez az átlag, akkor egy szatyorban élsz (mondom ezt fejlesztőként).
2022. nov. 2. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
100%
24: Nem, akikre te gondolsz, azok nagyrészt trollok.:) Ahogy nem is a fiatal, csinos nők szoktak kiakadni az ilyen férfiakon, hiszen velük szeretnének ismerkedni mások is.
2022. nov. 2. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
100%

27! Ennyi erővel nem kell gyereket vállalni ha egyedül nem tudod eltartani illetve gyes alatt.

A párod bőven nem átlag keresetű, nézz már szét! :D

Meg ez a szülés dolog, Istenem hát hogy szüljön 🤦🏻‍♀️, sztm sok faszi szülne magánál ha tudna.

N 30

2022. nov. 2. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!