Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha olyan nagy egyenlőség van,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha olyan nagy egyenlőség van, akkor a nők miért nem kezdeményeznek ?

Figyelt kérdés
Hiszen ezért harcoltak nem? Hogy mindenben egyenrangúként tekintsünk rájuk. Ezzel miért tennénk kivételt ?

2021. nov. 29. 11:51
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
94%
…én szoktam kezdeményezni, úgyhogy szoktunk max nem nálad.
2021. nov. 29. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
94%
Nem kell kivételt tenni, megvárhatod míg a nő kezdeményez. De ezt tedd szépen csendben, és ne háborogj azon ha nem így lesz.
2021. nov. 29. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
26%
Ez erre nem érvényes :) Meg arra sem, hogy te fogsz fizetni az összes randin (ha nem akkor csóró köcsögnek minősülsz) - hacsak nincs nagy szerencséd. De a szerencse az ritka.
2021. nov. 29. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
94%
kezdeményeznek azoknál, akik tetszik nekik. Vannak kifejezetten nyomulós nők. Csak esetleg nem nálad.
2021. nov. 29. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
26%
Mert a nők csak a jó dolgokat akarják az egyenlőségből.
2021. nov. 29. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
89%
Valószínűleg azért, mert nem ütöd meg az ingerküszöbüket. Messze vagyok az itteni alfa leírástól és így is több lány kezdeményezett már. Nem árt, ha szimpatikus vagy és hozzá is tudsz valamit tenni a társalgáshoz a bamba vigyorgáson kívül a sarokban.
2021. nov. 29. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
7%

Ssshhh! Ne leplezd le a nagy titkot!


(Elárulok valamit, de ne mondd el senkinek: a női egyenlősítő törekvések minden olyan dologra érvényesek, ami a nőknek hasznot jelent. Az ezzel járó áldozatokból köszönjük szépen nem kérünk!)


Üdv, egy balos femcsi

:*

2021. nov. 29. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
18%

Nincs egyenlőség, soha nem is volt.


Ha megnézed a nőjogi aktivisták mindig az olyan kérdések körül csoportosulnak, ami számukra valamilyen hasznot hoz: kvóta a parlamentben, magasan fizetett vállalatvezetői pozícióbam (hol máshol? :'D)


Amúgy már a randin fizetést kezdjük meghaladni. Miután megszereztem az áhított jól fizető helyeket, ugyan mi szükségem arra, hogy kifizesd nekem azt a q kávét? :*

2021. nov. 29. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
98%
Mert nem akarnak nálad, ennyire egyszerű. Én már kezdeményeztem, mert tetszett annyira az illető, meg is lett az eredménye.
2021. nov. 29. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
86%
9# ezt pozitív vagy negatív értelemben mondod? :D
2021. nov. 29. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!