Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ezek után működhet a barátság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek után működhet a barátság köztem és közte?

Figyelt kérdés

Egy hete erőt és önbizalmat gyűjtöttem és elkezdtem internetről ismerkedni emberekkel, akik ugyan abban a városban élnek, mint én. Elég lett a remeteségből, úgyhogy nagyon gyorsan megnyíltam egy személynek.

Szombaton, vagyis ma lett volna az első randink, de tegnap este bevallotta, hogy a legelső lány, akivel randizott - érzelmeket táplál iránta és vele szeretne a továbbiakban randizni. Mondanom se kell, hogy egy picit szíven szúrt. Olyan, mintha lecseréltek volna, de erre azt üzente, hogy ez nem igaz, mert még nem is találkoztam vele.:/


A lényeg most jön:

Elmondott mindent, amit (valószínűleg) valójában érez irántam; hogy különleges vagyok számára és szeretné, ha hinnék neki, jó társaság vagyok, de barátságban akar lenni velem, mert kevés emberrel tud ilyen jókat cseverészni. Szóval, elhívott egy baráti találkozóra. Jövő hétre van tervezve, de nincs pontos dátum - ma pedig rám sem írt. Sokszor bocsánatot kért, talán enyhe bűntudata van.

Én rendben vagyok azzal, ha csak barátok maradunk (mivel a haverság miatt legalább nem fogok szorongani mellette és nem vagyok annyira felkészült egy párkapcsolatra sem), de attól tartok, hogy csak egy opcióként tekint rám - én pedig, hogy a legvégén beleszeretek.

... viszont ritkán találok olyan embert, akivel érzem azt a “bizonyos” kellemes kapcsolódást, szvl nehezemre esik őt elengednem.


27 éves férfiról van szó, én 20/l vagyok.



2022. nov. 5. 14:47
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne legyenek illúzióid! Le tett talonba és most majd a talin rákapcsol a szexlapcsolatra. Nem kellesz neki, max dugni. Egyébként bedobta a halat és te meg beveszed a maszlagot. A másik nőnek is valami hasonló szöveget dobhatott be. A tetteit figyeld.
2022. nov. 5. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ha szexkapcsolatot akar valaki, azt miért nehéz elmondani? Vannak erre direkt ilyen oldalak.
2022. nov. 5. 14:56
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek az elsővel. Ha úgy adódik, kicsit használgatna majd téged nagy valószínűséggel, hogy aztán majd nagy bocsánatkérések közepette elmondja, hogy nem kellett volna. Kihasználja a naivitásodat.

Találkozzatok, nézd meg mit is akar, de addig tedd rendbe magadban, hogy csak haver. A gesztusait pedig fokozottan figyeld, ha úgy próbál közeledni, egyből tedd helyre hogy csak haverságról volt szó - és innentől érdemes is vele megszakítani a kapcsolatot, mert a fent leírt gusztustalan játékot játsza. De, ha tök normális lesz, és nem próbál finoman se nyomulni, akkor meg rendes tag, haverkodj csak vele.

2022. nov. 5. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

3# ja, érdemes néha kísérletezgetni:D el fogok menni a találkozóra, már csak azért is, hogy tudjam igazam volt e vagy sem.

Amúgy jól tudom, hogy naiv vagyok, ha kedvelek valakit, de valahol meg pontosan tudom mi folyik körülöttem.

2022. nov. 5. 15:34
 5/6 anonim ***** válasza:
Én a helyedbe hagynám, ez kuka. Csak szenvedni fogsz és ha olyan, akkor jó leszel ego növelőnek meg akivel szórakozhat. Job is ha nem keres, én a helyedbe nem írnék neki többet. Tudom nehéz, nekem is volt hasonló, de megtettem. Azóta boldogabb vagyok és újra ismerkedek másokkal, megadva az esélyt arra, hogy megtaláljam azt akinek tényleg számítok és ő is nekem.
2022. nov. 5. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
26%

Az online társkereső sajnos ilyen.

Túl tisztességes a srác. Le leszek pontozva, de én már úgy csinálnám, hogy nem szólok semmit a másik lányról és elmegyek a randira. Egy randi után még nem köteleződök el.

Viszont ha már túl lennék a másikkal 2-3 randin, akkor meg nem mennék el veled.

2022. nov. 6. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!