Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, ti hogyan reagálnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti hogyan reagálnátok le azt, ha egyetlen általatok egyáltalán nem befolyásolható külső tulajdonságotok miatt a férfiak 55 %-nál egyáltalán nem jöhetnél szóba?

Figyelt kérdés

#öröklés #adottság #állandó #megváltoztathatatlan #befolyásolhatatlan
2022. nov. 15. 10:21
1 2 3 4
 11/35 A kérdező kommentje:
Érdekes válaszokat látni a hölgyektől. Kilóg az a lóláb.
2022. nov. 15. 10:53
 12/35 anonim ***** válasza:
98%
Semmit. Van (több) olyan alkati tulajdonságom, ami sok férfinak nem jön be 🤷🏼‍♀️. Ezzel az ég világon semmi problémám sincs, nem mindenkinek egyforma az ízlése, nem érzem, hogy bármit is reagálnom kéne.
2022. nov. 15. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
97%
Mi ez?
2022. nov. 15. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
98%
Sok férfinak azok a dolgok sem jönnek be, amiről én tehetek. Például hogy karrierista vagyok. Ki nem szarja le? Eleve értelmesen töltöm az életem egyedül is és eleve csak annak akarok tetszeni, akit hasonló kaliberűnek és értékrendűnek tartok, hol érdekel engem, hogy rajtuk kívül kinek nem áll fel rám?
2022. nov. 15. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
97%
Olyan 20-21 éves koromig iszonyatos komplexusaim voltak emiatt. Nem a férfiakat gyaláztam, hanem magamat ostoroztam meg a helyzetre voltam dühös. Aztán valahogy átkapcsolt bennem egy kapcsoló, hogyha már a közízlést nem tudom megváltoztatni, hogy az én külsőm legyen a többségnek vonzó, azt még tudom befolyásolni, hogy ez engem mennyire érint... dönthetek úgy, hogy boldogulok esetleg akár párkapcsolat nélkül is, vagy belesüppedek az önsajnálatba... így az első verziót választottam. Volt közben egy több éves párkapcsolatom (ami, amíg jó volt, egy remek párkapcsolat volt), azóta megint több éve egyedülálló (egy randim volt idén, belsőre nagyon nem passzoltunk az illetővel)... nyilván boldogabb lennék egy jó párkapcsolatban, de nem vagyok szomorú vagy frusztrált amiatt, mert nincs. Vannak hobbijaim, van tartalmas társasági életem, megpróbálom kihozni az életemből a lehető legjobbat és minden napban és helyzetben megtalálni a szépséget.
2022. nov. 15. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
94%
Kezdődik az incel agymenés,hogy a megváltoztathatatlan külső miatt magányos az ember és ezen nem lehet semmit se változtatni.
2022. nov. 15. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
98%
Már csak a belső tulajdonságaim miatt több mint a 55%-uknak nem jövök szóba. :D
2022. nov. 15. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
97%

Milyen lóláb? Milyen hölgyektől?

Nincs neked semmi extra fura tulajdonságod, csak provokálni jöttél ide. És férfiként.

2022. nov. 15. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
78%

Nehezebben szakítok

Önbecsüléshiány alakult ki

2022. nov. 15. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
95%

"3-as, akkor 5-10 %, ami igazán érdekelne téged?"


Jó lesz az 2-3%-nak is.

2022. nov. 15. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!