Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, ti hogyan reagálnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti hogyan reagálnátok le azt, ha egyetlen általatok egyáltalán nem befolyásolható külső tulajdonságotok miatt a férfiak 55 %-nál egyáltalán nem jöhetnél szóba?

Figyelt kérdés

#öröklés #adottság #állandó #megváltoztathatatlan #befolyásolhatatlan
2022. nov. 15. 10:21
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
12%
Tehát a nők eleve a top pasik 2-3% után érdeklődnek. Ha ez nem egy lóláb, akkor mi lenne?
2022. nov. 15. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
94%
Mi top pasi?
2022. nov. 15. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
16%

#16


Igen ha egy férfi ronda, az rendkívül megnehezíti számára a társkeresést.

Ez nem incel agymenés, hanem valóság.


De amúgy beszarok a válaszokon :D

Persze hogy nem akar az ember mindenkinek tetszeni.

A gond akkor van, ha sosem jössz be senkinek, aki neked igen.

Tehát mindig a kérdésben szereplő 55%-ból tetszik valaki :D

2022. nov. 15. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
93%

"Tehát a nők eleve a top pasik 2-3% után érdeklődnek. Ha ez nem egy lóláb, akkor mi lenne?"


Igen ostoba vagy. Nem mindnekinek ugyanaz a 2-3%.

2022. nov. 15. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
82%

#21


"Kérdezd meg a varangyos békától, mi a szépség, mi a legszebb, s azt fogja válaszolni, hogy nősténye, amelynek két nagy kerek szeme kidülled aprócska fejéből, amelynek pofája széles és lapos, hasa sárga, háta barna. Kérdezd meg a négertől, az ő szemében a szép a fekete, olajos bőr, a mélyen ülő szem, a tömpe orr. Kérdezd meg az ördögtől, azt fogja felelni, hogy a szép nem egyéb, mint két szarv, négy pata, meg egy farok."

2022. nov. 15. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
93%

Most elképzeltem, és felállt a szőr a hátamon, majd elkezdtem sírni. Megvilágosodtam, hogy részese vagyok annak, hogy rengeteg férfi ebben a szerencsétlen helyzetben legyen. Változtatni fogok, szakítok a párommal, majd szétteszem a lábam mindenkinek, aki próbálkozik, és nem tudok más "kifogást" találni ellene, mintsem azt, hogy nem tetszik 3-nál kevesebb külső tulajdonsága. Ha azt mondja, hogy ő kedves, rendes, akkor úgy is van, ki vagyok én, hogy a külseje miatt fellengzősen elutasítsam szegénykét. Nem érdekes, hogy nincs vonzalom, és egy kósza bizsergés sincs a puncimban, orgazmusa 0 esély, legyen jó szegény pasinak, hiszen attól, hogy nem született jóképűnek, megérdemli az élvezetet.

Köszönöm, hogy felvilágosítottál! Nagyon nagy személyiségfejlődési mérföldkő nekem ez a mai nap. :)

2022. nov. 15. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
92%

Nem érdekel hány százaléknak tetszem. Azok, akiknek nem tetszem épp úgy nem számítanak, mint akinek tetszem, de ez nem viszonzott. Az a százalék számít, akivel kölcsönös a tetszés és közülük kerül majd ki az, akivel jelleme, tervek és célok szintjén is harmonizálunk. Ez pedig a férfiak elenyésző százaléka.

Én nem vagyok magányos attól, hogy nincs mellettem társ. Szeretnék majd családot, gyereket, de, amíg nincs hozzá megfelelő ember, addig jó így is. Kihozom a maximumot abból, ami most van, javítom azokat a külső problémákat, amik szerintem akadályozhatnak, hogy több férfinek tetszek, aztán, majd jön abból a szűk néhány százalékból egy pasi idővel. Ennyire egyszeru

2022. nov. 15. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
93%
Van az arcomon szépséghiba, nem korrigálható. Soha nem érdekelt és a társkeresés szempontjából sem okozottt gondot, pedig sminkkel sem takarható. Csak nagyon nagyon nagyon sok sminkkel, de azt meg nem bírom magamon. Ha emiatt a férfiak 55%-ának nem jövök be, hát istenem. Az se zavar, ha a 99%-uknak nem jövök be. Annak az egynek tetszem, akivel összekötöttem az életem. Pont elég.
2022. nov. 15. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
95%
Azokkal kell foglalkozni, akinek az ember tetszik, a többiekkel úgysem lehet mit csinálni. Senki sem hibás azért, mert más az ízlése.
2022. nov. 15. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
97%

"a férfiak 55 %-nál egyáltalán nem jöhetnél szóba?"


Mutass csak egyetlen egy nőt, aki bármelyik férfinál szóbajöhet.

2022. nov. 15. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!