Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Létezhet olyan barátság nő és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezhet olyan barátság nő és férfi között,ahol nem történik más,vagy ilyen nincs?

Figyelt kérdés
Elkezdtem beszélgetni egy 26 éves lánnyal. Azt mondta egyedülálló,ki is van írva neki a facén. Jól eldumáltunk sok közös van bennünk. Aztán véletlenül találkoztam vele egy bevásárlóközpont parkolójába és ott ölelkezett 1 jóképű sráccal. Aztán tovább mentem és később megkérdeztem tőle a messengeren,hogy ő a pasija. Azt mondta nem ő a legjobb barátja évek óta.Mindent megbeszél vele meg lelkileg támogatják egymást,de nincs köztük több,szokott néha menni is hozzá. Csak én már elég sokat csalódtam nőkbe,nehezen hiszem ezt el.Döntésképtelen vagyok,hogy folytassam e vele az ismerkedést ezek után. Mondjuk ránézésre teljesen visszafogottnak tűnik,meg úgy is öltözködik,az viszont azt sejteti,hogy nem egy ribi tipus. Minden esetre azért annyira nem tetszene,ha összejönnénk és más férfiak ölelgetnék,meg elmenne a lakására beszélgetni.
2022. nov. 16. 16:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
81%
Létezhet. Azért ölelés és ölelés között is van különbség, de lehet neked nem való kapcsolat, ha már egy beszélgetésen is fennakadnál ami kettesben történik.
2022. nov. 16. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
99%

Láthatóan nem összeegyeztethető a világnézetetek ilyen téren. Az, hogy én veled értek egyet, nem jelent semmit, vannak akiknek a másik oldal lesz "a természetes".


Summa summarum: Ez nem egy laza, áthidalható probléma.

2022. nov. 16. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
72%
Én mentem már bele úgy kapcsolatba, hogy a másiknak voltak ellenkező nemű barátai, de próbáltam bízni benne. Hát, hiba volt. Én nem hiszek ebben és nem is jövök össze olyannal, akinek vannak ilyen barátai. Nyilván nem kizárt, hogy tényleg nem történik köztük semmi, de nekem nincs kedvem ezen idegeskedni.
2022. nov. 16. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem a felnőttként kialakított férfi női barátságok nem sikeresek, az egyik fél mindig félre fogja értelmezni. Nekem vannak férfi barátaim, de 13-15 éves korunk óta ismerjük egymást, szóval ez megint egy más dolog szerintem, soha nem volt semmi romantikus vagy szexuális töltet a kapcsolatunkban. Felnőttként újonnan kaialkított kapcsolatban szerintem ez már kb kikerülhetetlen, de biztos van akinél működik.
2022. nov. 16. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
70%
Előszöris kérdezd meg tőle, hogy teveled el tudna-e egyáltalán képzelni egy párkapcsolatot, mert addig minden okoskodás felesleges... De ha tegyük fel már egy pár lesztek, akkor sem kérheted majd rajta számon, hogy találkozik-e régebbi barátokkal. Egyébként ha te megadsz neki mindent, és jól érzi magát veled, akkor úgyis veled fogja inkább tölteni az idejét.
2022. nov. 16. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
31%

4.


Ezzel sem értek egyet. Nekem pl. jelenleg a legjobb - online - barátom nőnemű és semmi háttérben megbúvó szándék nincs, egyik oldalról sem, és ennek ellenére - vagy épp ezért - teljesen jól működik, a helyén van kezelve. A napi szintű levelező-beszélgetés pedig semmilyen problémát nem szül, sőt engem átsegített már egy-két nehezebb időszakon. Ilyesmire vágytam 10 éve is, csak akkor az általad is említett "valamelyik fél többet szeretne" esetek voltak, amik tönkretették a kapcsolatokat.

2022. nov. 16. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
68%

Hittem en mar ilyen o csak egy lany barat dumanak🤷 de hatalmas hiba volt. Persze kiderult,hogy nem csak annyi. Nem mindegy miota baratok, ha nagyon sok eve az mas mintha fel eve ismernek egymast es ne aggodjak :) az mindig tobb mint baratsag. Ilyen helyzetben azonnal kilepnek a kapcsolatbol, ujra nem jatszak el velem.



Nekem a legjobb fiu es lany baratom egy par, ismerem oket 7-8 eve. Eszembe sem volt soha hogy barmit akarnek a sractol es ez vica versa.

2022. nov. 16. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

#6

De neked online nőnemű barátod van. Az nem ugyanaz mintha mindig találkoznátok és ölelgetnéd. Az azért más szituáció.


A kérdésre válaszolva:

Ebben a helyzetben azt kell mérlegelni hogy ha összejönnél a csajjal, akkor el tudnád e viselni a fiú barátját. Ha tudod magadról hogy ez neked nem férne bele, akkor kár is belebonyolódni egy ismerkedési folyamatba. Később csak rosszabb lenne, ha már komolyabb érzéseid is kialakulnának a lány iránt. Vannak akiket ez nem zavar, de ha te tudod magadról hogy téged igen, akkor bele se kezdj.

2022. nov. 16. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
27%

8.


Az élő ismerőseim se ölelget(t)em sosem, kivéve egyenesági felmenőket és az aktuális párkapcsolat női tagját, de mást sosem. Nem is értem azokat akik igen. A "barátságba" ez még nem fér bele, túl intim.

2022. nov. 16. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
62%
Nekem is vannak fiú barátaim,kb.14 éves korom óta ismerem őket(23vagyok) mindig megöleljük egymást, el szoktunk menni vacsizni stb.(mindenki magának fizet v egyszer egyik,aztán a másik mielőtt belekötne valaki….) és egyikünk se akar a másiktól semmit. Van ilyen.
2022. nov. 16. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!